Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha agg szűz lettem és csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha agg szűz lettem és csak nálam öregebb nőknél van esélyem , érdemes velük foglalkozni ?

Figyelt kérdés

Fiatal jó testű nővel sose voltam, most már öreg és ronda vagyok tehát már nem is leszek soha.

Viszont a korosztàlyom is undorodik tőlem , csak min 5-7 èvvel idősebb nők látnak valamennyire vonzónak ... csak őket meg én nem , max 1-1 szexre de az is teljesen érzelem mentes

Tehát vagy a vágyaimra hallgatok és akkor 0 tini 0 öreg szex vagy inkább ne legyenek igényeim és akkor 0 tini szex sok öreg asszony szex.... melyik a jobb ?



2021. máj. 10. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagy és szűz? ÉS még válogatsz is?
2021. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#13 azért az első és utolsó legyen már valami jó ....

Gondolom te se az osztály legcsúnyább lányával pasijával vesztetted el...

2021. máj. 10. 12:40
 13/16 anonim válasza:
72%
13/14 , kérdező ferrarin akar vezetni tanulni.. őszinte beszélgetést (nem homo) ajánlottam, inkább visszaengedtem a tengerbe :D
2021. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 megkértelek hogy szállj ki a beszélgetésből , ennek melyik része nem tiszta?
2021. máj. 10. 15:08
 15/16 Oldfire ***** válasza:
100%
Inkább maradj így. A válaszaidból is kitünik, hogy baj van a toronyban
2021. máj. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom 40 éves és egyáltalán nem néz ki jól, de van stílusa és meggyőző, ezért előttem is már sok szép barátnője volt. Szerintem az önbizalmadon kene csak faragni.

21L

2021. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!