Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes foglalkoznom ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkoznom ezzel a nővel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nővel,amikor szexre került volna a sor és már mindketten meztelen voltunk,elkezdett nyavalyogni,hogy milyen nagy a farkam és nem mer beleülni meg ilyenek.A szex így teljesen elmaradt.Voltam már sok nővel de egy sem csinált ilyet hanem inkább tetszett nekik és kifejezetten élvezték velem a szexet.Érdemes ezekután ezzel a nővel foglalkoznom?
2020. aug. 12. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Szép kis próbálkozás, most gondolom abban reménykedsz hogy majd rádírnak a csajok.
2020. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Ennyi ne tartson vissza! Beszéljétek meg a dolgot! Kezdjetek biztonságos pózokkal mint pl a kiskifli-nagykifli, vagy az ölbe beleülés. Így nem tudod tövig tolni. Ha a hüvelye be tudja fogadni és megnyugszik akkor gondolom akarni fogja majd az egészet tövig. Ha nem akkor érdemes pattintani. Nem szép amit csinált de érdemel szerintem még esélyt!

35F

2020. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!