Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy luxusprostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy luxusprostihoz és felvetem neki hogy én szeretném őt elhívni valahová vagy szeretnék este nála aludni vagy bármi ami több mint csak egy szex nyilvan azon alapulna de nem csak addig míg fizetek, arra van esély , lehet hogy igent mond?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki arra vágyik hogy a kuncsaft nála aludjon..

Ne legyél már idiót@!

2021. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kérdeztem.

Te is prosti vagy?

2021. máj. 10. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az opció csak régi vendégeknek van fenntartva újaknak nem hinném.
2021. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos nagyon kemény gyerek lehetsz ha gyakorin kérdezgeted hogy kurvánál aludhatsz-e ingyen 😂🤣😂🤣😂🤣 szerencsétlen balfasz
2021. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megfizeted szerintem simán. Vannak olyanok, akik hetekig a kuncsaftnál alszanak. Viszont az milliós nagyságrend. Luxus utazásokra is elmennek veled, ha te fizeted az ő költségeiket is plusz, ezen felül azért is, hogy ott vannak meg szex:D

De ha ilyet akarsz, milliokba gondolkodj. 100kért még le se szopnak😃

2021. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért egész estére kifizetni az órabért...

Biztosan van aki vállalja, de nagyon borsos.

2021. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Törölték a válaszomat?

Pedig csak annyit írtam, hogy ezen nem érdemes összeveszni.

Valaki nagyon magára vette.

2021. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Luxus" kategóriás simán elkéri óránként a 100 ezret. Szorozd be annyi órával amennyit vele szeretnél tölteni.


A prostik a szolgáltató ipar részei. Ahogy egy kőműves olyan házat épít, amilyenre van pénzed, a ribi is addig kísérget, amíg futja a pénzedből.

2021. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!