Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 évesen ma kényeztettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ma kényeztettem orál technikával egy 60 éves nőt.Volt aki ilyen fiatalon kiakarta ezt próbálni?

Figyelt kérdés

Tv szerelő vagyok, egy idősebb nőhöz mentem tv-t szerelni.Már mikor ajtót nyitott láttam hogy végigmért.De ennyi, legalábbis azt hittem.Bementem a nappaliba, ahol a tvje volt megnéztem a beltéri egységet, mi a baja.Ekkor azt mondta mindjárt jön.

Mint utóbb kiderült, átment a másik szobába,és húzott egy kicsi szoknyát, majd leült a kanapéra.Nagyon zavarban voltam, oda se mertem nézni.Pedig eléggé produkálta magát.

Majd odanéztem,egy véletlen pillanatban, szerintem erre várt.Kicsit nyitott a combjain, és láttam hogy nincs rajta bugyi.Itt úgy vert a szívem, hogy majd kiugrott.majd felállt és megkérdezte milyen innivalót kérek.Pepsit kértem, na itt jött el a vég.Lenn volt az alsó tárolófiókban felémfordulva jól lehajolt, szoknya felcsúszott...itt elvesztettem az eszem, odaléptem mögé, megfogtam a comját, majd a fenekét...

Többit nem írom, le, de azt mondta meló után vár, egész estére.

Izgulok, nem tudom menjek, vagy ne menjek.

Pörögnek a gondolataim, szívem is össze vissza ver.

Aki volt ilyen helyzetben, vagy hasonlóban, ilyen idős nővel, hogy reagált rá?

Köszönöm, várom a mielőbbi válaszokat, mert 7 körül indulnom kellene hozzá,de iszonyat bizonytalan vagyok, hogy megtegyem vagy ne tegyem.


2021. máj. 10. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha izgat és nem taszit tedd meg, lehet másodszor nem fog9d kívánni, de az is lehet hogy rendszeresen mész.

Én voktam több idősebb hölgyel, 50~75 közt, nem kor függő hogy melyikkel voltam többször is..

2021. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy szaunában volt hasonló élményem. Nem vettem észre, hogy nudi szauna... És mikor beléptem akkor láttam hogy egy 60-as hölgy meztelenül benn. próbáltam takargatni, de nem ment. azonnal erekcióm lett. Nem szólt semmit de úgy fordult hogy lássam jobban isteni teste volt.
2021. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem

És soha nem is akarok.

Vén asszony nem kell

2021. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha nyalásnál nem volt rossz érzésed, akkor este a dugásra más mindenképp menj el. Legalább megtapasztalod milyen egy ilyen pina. Vigyel gumit, ugy nem sok mindent veszthetsz egy dugással. Aztán lehet egy ritka jo sexben lesz részed. Sot, szerintem nagyon ki lesz éhezve a mami, olyanokat fog nyogmi meg élvezni, hogy csak na.
2021. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az az álmom,hogy egy idősebb tapasztalt nő vegye el a szüzességem,de erre nem látok túl sok esélyt!
2021. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem használd ki a lehetőséget! Később bánni fogod, ha nem teszed meg. Ha egyszer bejött, másodszor is jó lesz. Vigyél egy üveg bort aztán uzsgyi. Jó együttlétet! :)
2021. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért szoktam inkább privátot írni,valamit jószándékkal írsz,aztán lepontoznak,köszi!
2021. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha akkor is ráindultál valószinűleg a vonzalommal nincs baj, szóval miért ne? Nem harap a punci.
2021. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Élénk a fantáziád, ma már nincs olyan, hogy házhoz menő tv szerelő. 🤣🤣🤣
2021. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Miert hol kell bekotni a szignál kábelt? A megyejarasban, vagy a szolgáltató irodájában? Vagy metán ott ahol a vevő epp nézni akarja, otthon? 🤔🙏
2021. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!