Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mennyire gondoljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire gondoljátok magatokat jó szeretőnek?

Figyelt kérdés

1. Szerintetek mennyire vagytok jók az ágyban? Mondjuk 10-es skálán, ha 10 a legjobb.


2. Mennyire vonzó a külsőtök?


3. Mitől vagytok olyan jók/rosszak?


4. Eddigi partnereitekkel mennyire voltatok elégedettek szexuálisan?


5. Életkort, eddigi partnerek 6. számát is leírhatja, aki nem szégyelli. De ne hazudjatok.



2021. máj. 10. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"1. Szerintetek mennyire vagytok jók az ágyban? Mondjuk 10-es skálán, ha 10 a legjobb."

Ezt a barátomtól kéne megkérdezned, hiszen ő éli át velem a szexet. Igényektől függ, neki azt mondanám, hogy 9, de aki a kemény BDSM-et szereti, annak csak 3-mas lennék vagy hasonló.


"2. Mennyire vonzó a külsőtök?"

Szubjektív, lehet neked egyáltalán nem jövök be, az is lehet, hogy ideálnak tartasz (senki ne értsen félre, nem küldök képet). Jó alakom van, a hajamat és szemeimet imádja a párom, de aki a nagy melleket és nagy feneket szereti nem elégedne meg velem. :D


"3. Mitől vagytok olyan jók/rosszak?"

Bizonyos határokon belül kifejezetten nyitott és kezdeményező vagyok, de az elején gyakran voltam szégyenlős és kellett egy kis idő, mire nyugodtan tudtam beszélni a témáról.


"4. Eddigi partnereitekkel mennyire voltatok elégedettek szexuálisan?"

Az elején hozzá kellett szokni a másikhoz, megismerni a másikat és ekkor még mindkettőnk részéről voltak bizonytalanságok, de szépen egymáshoz szoktunk és már mindketten bátrabbak vagyunk.


"5. Életkort, eddigi partnerek 6. számát is leírhatja, aki nem szégyelli. De ne hazudjatok."

Huszonhat éves vagyok, a jelenlegi párom (aki 28) az egyedüli, akivel valaha szexuális kapcsolatba kerültem. Három éve vagyunk együtt.

2021. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Visszajelzések alapján és mivel tisztában vagyok a képességeimmel kB 8-9

Bár ez partner függő


2. KB. 8


3. Ez hogy mitől vagyok jó vagy rossz,, ez is csak partner függő. Nyitott vagyok es nem érzem hogy rossz lennék. Rossz általában szándékosan voltam ha nem volt jó a partner.


4. Nem tudom összehasonlítani őket. Nem volt 2.egyforma. Több jó volt mint rossz az biztos.


5. 29 éves nő vagyok és kB 28 partnerem volt


(párkapcsolatban élek mielőtt bárki privit írna)

2021. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. 10

2. 10; én jól érzem magam a többi nem számít

3. Mindenben benne vagyok undorító dolgokat leszámitva

4. Mindegyik partneremmel jó volt csak 1 férfivel nem, szánalmasan rossz volt a túl kicsi mérete miatt.

5. 27 éves vagyok, aktus kb 15-16 pasival volt nem számoltam, orál többel.

2021. máj. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Olyan 8-9nek mondanám.

2. Én megvagyok elégedve magammal és visszajelzések alapján is vonzónak gondolom magam, de nyilván nem minden embernek tetszhetek.

3. Nyitott vagyok, kezdeményező, de a kapcsolat elején szégyenlős néhány alkalomig.

4. Nem minden partneremmel voltam elégedett, de ez nagyban függ attól is mit érzek a másik iránt.

5. 24, 6 férfival voltam

2021. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!