Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisméretű pasik! Miért gondolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisméretű pasik! Miért gondoljátok, hogy a nőket zavarja a kis mell?

Figyelt kérdés
Mert ez többször visszatérő téma, ha a férfiak kis méretét valaki megszólja vagy nem fogadja el. "Mert mit szólnának a nők ha valaki a melle mérete miatt..." Nem szólnék semmit! Elfogadom. Tudom, nem tehet róla. És én sem. De engem nem zavar ha valaki azért nem ismerkedik velem mert kicsi a mellem! Majd keres magának nagyobbat! Én pedig találok olyat aki a kis mellet szereti, van ilyen is! De a kisfarkút miért zavarja, hogy nekem nem felel meg a mérete? Én nem erőltetem rá az én kis mellem! Ő miért erőltetné bárkire a kis farkát?? Ja tudom, mert mellette jó ember. Sok jó ember van, szóval ez még kevés! Választok a jó emberek közöl egy megfelelő méretűt! Nem gondoljátok, hogy gáz ez a hasonlat?

2021. jan. 18. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem speciel egyáltalán nem zavar a kis mell. És én sem értem, mindenki válasszon magának olyat, ami tetszik. F
2021. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Mindig lecsekkolom a pasit mielőtt felmennèk hozzá. Csókolózàs közben kis simogatás, így már nem ér kellemetlen meglepetés az ágyban.

Ha kicsi a farka addig el sem jutunk.

Ez a legjobb mindenkinek, nincs csalódás vagy sértődöttség.

2021. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Mèrt hordanak push up melltartót? Mert nem zavarja őket?

Volt randim ami dugással végződött. A csaj levette a B s melltartót es olyan cicije volt mint egy 10 évesnek.

Egy krva nagy àtbaszàs.

2021. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 A melltartógyártóknál lehet panaszkodni. Még a C-s kosárhoz is raknak be "tömést"...
2021. jan. 18. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

"De engem nem zavar ha valaki azért nem ismerkedik velem mert kicsi a mellem!"


Aha persze.

Nagyon tetszene neked egy pasi, de megmondaná hogy kicsi a melled és elhajtana.

De téged nem zavarna.

Francokat nem, mit kell itt nagyképűsködni.

2021. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

engem nagyon zavar, hogy kicsi a mellem, mert ez igenis hátrány


de sose szólnék meg senkit amiatt, mert kicsi a farka

sőt ha valóban ez lenne a bajom, kitalálnék valami más szakító okot

nem lelem örömömet abban, ha mások önbizalmát rombolom

2021. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

"Nagyon tetszene neked egy pasi, de megmondaná hogy kicsi a melled és elhajtana."


Nem azt mondta, hogy tetszene neki, azt mondta, hogy nem venné magára. Az önértékelése nem kapcsolódik a mellbőségéhez, ezért simán elfogadja, ha valakinek nem tetszik. Ez nem nagyképűség szerintem.

2021. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori, hogy a mell- és péniszméretet állítjuk párhuzamba, de nem egészen jó metafora.


Egy férfi önértékelésének egyik sarkalatos pontha a saját szexuális teljesítménye, márpedig a legenda úgy szól, hogy a nők csak addig érik be a kis pénisszel, míg egyszer meg nem tapasztalnak egy nagyot, mert utána mindig azután sóvárognak (és ugyebár hiába is állítják ennek az ellenkezőjét, mert csak nem vallják be, vagy még nem tapasztalták). A kis péniszű férfi attól tart, hogy soha nem lehet teljes értékű férfi szexuális értelemben.


A női mell ezzel szemben egyszerűen esztétikai kérdés - azt azért szerintem még senki sem állította, hogy a férfiak csak addig maradnak egy apró mellű nővel, míg egyszer a kezükbe nem akad egy nagy, ami azonnal megbabonázza őket, és mindent átír a fejükben. Vagy olyat, hogy egy kis mellű nő mellett a férfiak sosem élnek meg igazi orgazmust.


Szerintem a női mell méretének inkább a férfiak magassága a megfelelő párja. A pénisz méretére sajnos nem tudok olyat mondani, ami a női oldalról értelmezhető lenne.

2021. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is kicsi a cicim. Volt amelyik pasi szóvá is tette! Ellenben én sose tudnám megbántani a másik nemet h kicsi a farka, pedig volt már szerencsém egész kis farkúhoz is. De még csak döbbenetet se láthatott rajtam miatta. Nem tudnék akkora paraszt lenni.
2021. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na 4-es, ez mondjuk egy baromi gyenge kifogás, amit tipikusan az “engem nem

zavar” kismellűektől hallottam, akik nevetséges módon tömték a szúnyogcsípéseket kb C-D kosárra.

Érdekes módon mindig kapok tömésmentes melltartót a B-s méretemre, ahogy az A kosaras barátnőm is.

Igaza van a kommentelőnek teljesen.

2021. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!