Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha csak akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak akkor merevedik meg a péniszem ha foglalkozik vele egy hölgy vagy lány?

Figyelt kérdés
Volt már olyan kapcsolatom is amikor azt hitte a partnerem, hogy nem kívánom pedig csak nem szeretett orálozni vagy tapizni. Növekvős péniszem csak akkor éri el maximumot ha előtte törődnek vele. Több fokozata van és csak akkor lesz szép nagy, ha érzem a törődést, de általában úgy állnak hozzá, hogymár azonnal legyen ilyen állapotban, de ha nem akarja megfogni se akkor nem lesz olyan.

#szex #kézimunka #növekvő pénisz
2021. máj. 11. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Miaz,rakéta van a pöcsöd helyén.
2021. máj. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém fiatalabb koromban folyton tettrekész volt, mostanában már igényli a kézzel izgatást, szex előtt. Akár milyen jó csajjal vagyok. Nálam ez a változas 35 éves kor felett következett be.


Saját magadnak is verheted egy kicsit szex előtt vagy mondd meg a nőneky hogy szeretnéd, ha verné, szopná egy kicsit behatolás előtt. Nekem még nek volt olyan partnerem, aki nem akart volna a farkammal foglalkozni szex előtt.

2021. máj. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kapcsolatban,lehetőleg hosszú távúban.És ott a párod igényelni fogja a péniszedet,méghozzá elég gyakran,és álló helyzetben.Ha nem áll,akkor pedig tenni fog az ügy érdekében így vagy úgy :) Mert az ő érdeke is egyben :)
2021. máj. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

#3


Nekem pont az a tapasztalatom, hogy tartós kapcsolatban sokkal kevésbé áll a cerka. Megunja ugyanazt a muffot tölteni, a férfi agya igényli a változatosságot. 2 év a kapcsolatok szavatossága szexuális szempontból, utána zuhan a libidó. Váltani kell, ha nem jó már.

2021. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hát elég szomorú hogy manapság csak ennyit jelent egy tartós kapcsolat,és a házasság fogalma.Nekem volt olyan 5 éves kapcsolatom,ahol az utolsó évben is ugyanúgy kívántam a párom.Egészen más miatt ért véget.

Egy kapcsolatban,házasságban nem csak lenni kell,hanem tenni is ,dolgozni azért hogy jól működjön!

De hát manapság ez a divat,egyszerűbb tovább állni.

2021. máj. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább attól van hogy te is sokat matyizol és ahhoz van szokva.
2021. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, aki törődik veled.
2021. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5


4-es vagyok.


Szóval volt egy 5 éves kapcsolatod, ami tönkrement, de nem a szex miatt. Tehát valami mást rontottál el, tudod tenni kellett volna érte, nem csak lenni benne, akkor ma is tartana az a kapcsolatod. Ugye? Persze csak ironizálok. Teljesen mindegy mi miatt ér véget, ha vége, akkor tovább kell lépni.


Régen is 2 év volt a hevült, szenvedélyes időszak a kapcsolatokban, akkor fogantak az első gyerekek. Utána leül a szexuális vágy egy kicsit. Ezzel régen nem sokat foglalkoztak az emberek, együtt maradtak gazdasági okokból, gyereket nevelni, nem volt divat a válás. Ma is 2 év után véget ér a lángoló vágy, csak ma már emiatt tovább is állnak emberek a kapcsolatokból. Én nem gondolom, hogy eg a modern hozzáállás rosszabb lenne. Más. Régen ha a férfi verte a nőt, akkor is együtt maradtak, ma meg nem. Ez se baj. Az emberek szabadabbak, szeretnék megélni a vágyaikat.

Ha én együtt maradok az első barátnőmmel, akkor ma kapanám a falat mellette vagy csalnám orrba-szájba vagy nem tudom mibe menekülnék (alkohol?). El se tudom képzelni, hogy a mostani férje mit szeret rajta. Azóta volt 6 barátnőm, sok szexpartnerem is. Ennyi kellett, hogy rátaláljak a mostani páromra. Ha nem szakítok a korábbi nőimmel, vagy ők nem dobnak ki (utóbbi gyakoribb volt ;), akkor a mostanit nem ismertem volna meg.

Az élet egy körforgás, hagyni kell, hogy megtörténjenek a dolgok. Nem ellenállni a sorsnak.

2021. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nekem is volt már ilyen esetem, hogy a csaj csodálkozott, hogy nem állt már attól nekem, hogy letolta a bugyit, meg csókolóztunk egy kicsit. Azért a lányoknak is kell kicsit dolgozni, ha szexet akarnak, pár perc kényeztetés nekem is jólesik, sőt kell is, hogy kemény legyen.
2021. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!