Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon fel van izgulva és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon fel van izgulva és be van nedvesedve egy lány akkor elég neki ekkora pénisz?

Figyelt kérdés

Nagyon tartok attól hogy nem leszek elég egy lánynak, nem fogja kitölteni a hüvelyét.

Nekem 16 hosszú és 4.5 vastag. Ez elég akkor is ha nagyon felizgult egy lány?


2021. máj. 11. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez mind hosszban, mind vastagságban valamivel átlag feletti
2021. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen átlag feletti,de ha béna vagy a szexben akkor nem ér semmit a méreted.
2021. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, mekkora a hüvelye. Nekem 15/4, és voltam olyan csajjal, hogy mikor nagyon felizgult, kb semmit sem éreztünk egymásból. Ennek ellenére jó volt maga az együttlét.
2021. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
😴😴😴😴😴
2021. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, tényleg lehetsz nagy, ha csak "ki-be húzgálod", 2 perc alatt elmész (ne gyertek azzal, h "jajj mindenkinek 1 órás menet kell", mert nekem 15-30 perc az ideális), és még csak nem is próbálod a lányt kielégíteni.
2021. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lányoknak küllemre az lényeges a fqszban, hogy SZÉP legyen és ne legyen vékony. Ennyi és nem több.

Tudok neked mutatni nagy fqszt, ami szép, de nem azért szép, mert nagy, és tudok neked mutatni nagy fqszt, ami randa. Sőt, a többségük randa.


46F

2021. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És nem hagyják abba ezt a fütyi méregetést !!!

Mert tudsz jobbat ha ez nem jó neki . ??????

2021. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod használni, akkor pont hibátlan méret.
2021. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!