Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy hirdető örömlányhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hirdető örömlányhoz megyek mondjuk félórára a zuhanyzás és egyébb előkészületek is beleszámolódik a 30 percbe?

Figyelt kérdés
Mikortol ketyeg az óra?Sosem voltam még,de nagyon vonz kipróbálni legalább egyszer. Viszont nemtudom mi vár rám. Nem szeretném azt érezni hogy csak egy fizetett árucikkel vagyok eggyütt. Fura lehet még az is hogy leginkább arra vágyom hogy én kényeztessek. Találok ilyen leányt akinek ez belefér?

2021. máj. 11. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beleszámít.
2021. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretném azt érezni hogy csak egy fizetett árucikkel vagyok eggyütt"


Hiába próbálod ferdíteni önmagadnak, ez a szitu. Nem szívességet tesz neled.

2021. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem számít bele! Onnantól ketyeg az óra amikor lezuhanyoztál, és bemész hozzá a szobába.
2021. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért,szerinted a víz,amivel lefürdesz ingyééé van? :D

Ahogy belépsz a lakásba ketyeg az óra...de sok lány hirdeti magát úgy,hogy barátnő feeling...úgyhogy ne aggódj.És talán nem mindenki ragaszkodik percre pontosan az időhöz sem.

2021. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam fél órára, ott egyáltalán nem figyelte a lány az órát. Több mint 40 perc volt.
2021. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A lánytól függ, meg attól, hogy szimpatikus vagy-e neki. Van olyan, akivel úgy érezheted, hogy te kényezteted és élvezi is, de ezt hiába beszéled meg előre telefonon, ott mindegyik azt mondja, amit hallani akarsz, aztán személyesen meg majd lesz valami. És az igazán közvetlen, kedves nőből sokkal kevesebb van, úgyhogy nem egyszerű megtalálni az olyat, amilyet te keresel.
2021. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tud itt valaki esetleg ajánlani nekem egy kedves kiscsajt?
2021. máj. 12. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a tusolás ajándékba van? Ha elmész egy uszodába, ott is le kell tusolnod, és ugyanúgy benne van a jegy árában. Amúgy ha ennyire sajnálod rá az időt és a pénzt, akkor nem biztos, hogy neked való ez a szolgáltatás... Sok lánynál voltam már... A találkozó vége előtt 5-10 perccel már szólnak, hogy kezdj el öltözködni. Szóval a fél órás randiból kb. 20 perced van szexre, az egy gyors menetre elég, és szinte mindenhol max. egy élvezés van a fél órában. Pont emiatt sok lánynál nincs is kölcsönösség ezen az időtávon. Mondjuk nagyon nem is férne bele időben. Nem is értem, hogy gondoltad, hogy ennyi idő alatt te még a lányt is kinyalod. Azért fél órában ne akard, hogy minden álmodat valóra váltsák... 31F
2021. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen! És az akciósnál magadnak kell kiverni a farkadat!
2021. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!