Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roplabdaedzes utan a csapattar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roplabdaedzes utan a csapattarsaim mindig megneznekzuhanyzasnal es mondjak hogy "barcsak ilyen testem lenne mint neked" Nyilvan jol esik,de iszonyat kelletlem is szamomra mikor rajtam kivul 3-4 lannyal allok szembe full puceran es mindegyik stirol?

Figyelt kérdés

Hogy tudassam veluk hogy ez nekem kellemetlen? Nem vonzanak a lanyok, nem tudok rajuk ugy nezni mint egy pasira

Ok meg van hogy korbe allnak es valaki a puncimat tobbiek meg a popsimat nezik..



2021. febr. 18. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És te hogy reagálsz ilyenkor?
2021. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja biztos a puncidat bámulja a többi csaj 😄
2021. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben hidd el semmi szexuális nincsen. Pasi is megnézik egymást az öltözőben, pucérkodnak.

A nők téged csak végigmérnek. Kb mindenkinek van valami problémája a testével és emiatt ha neked annyira jó tested van akkor azt megnézik.

Pl nekem a szeméremdombomon sokszor kipattog a bőr, ezt nagyon utálom. És ha látok élőben olyat akinek nagyon szép ott a bőr akkor azt én is 'megcsodálom' hogy jéé ilyen létezik?:D

Mellesleg ha annyira szégyenlős vagy miért nem zuhanyzol bikiniben?

2021. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
jobban örülnél, ha fiúk állnának így körbe és bámulnának?
2021. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem valahol természetes, mármint a bámulás, és nem biztos hogy mindig szexuális vonzalom áll mögötte. Lehet hogy csak szimpla figyelmesség, néha irigység, amilyen peckesen áll a mell vagy feszes, kerek a fenék.

Nem mindenki elégedett magával. De amikor már körbe állnak, ott már lehet valami más, kis leszbikus hajlam. Na de annyian? Egy ilyen lánycsapatban elvileg feltűnhet egy két leszbi, na de több? Persze lehet hogy csak kamuzol.

2021. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Ja a végén még elkapnak és szét nyalatják magukat veled.:)

Na után a megnézném mennyire lennél jó csaj.

2021. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szegyenlos

De ha csoportosan bamulnak az picit kellemetlen

Nekem legalabb is..

2021. febr. 18. 23:21
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy ezt a kérdést egy k*nos pasi írta?
2021. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
fiú a kérdező...
2021. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod gyakrabban fordul elő srácok fantáziájában, hogy meztelen fiatal lányok a zuhanyzóban egymást bámulják, sőt körbeállják és úgy nézik a legszebbet, főleg punci tájékán, mint ahányszor ez a valóságban előfordul?

Á, dehogy 😂😂😂

2021. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!