Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró nök ,ti melyiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró nök ,ti melyiket választanatok ha mondjuk muszáj lenne?

Figyelt kérdés
tudom,semmi nem muszaj és ez egy fantázia kérdés,csak kivancsi lenek,hogy döntenétek ha ez egy valós döntési kényszer lenne..

2021. máj. 12. 15:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
A.
2021. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

"ki az aki a masodikra voksolt?tenyleg nők lennétek?"

Miért olyan hihetetlen? Te mit választanál, ha a saját lányod, egy másik férfi vagy egy házisertés közül kellene megdugnod valamelyiket?

2021. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Én a halált választanám inkább.
2021. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Kitennéd ezt a kérdést férfiaknak is? Érdekel, ők mit válaszolnának.
2021. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Én magamra vállaltam és feltettem. Xdd

Beteg faszok a lányukat választanák.

2021. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
Ja ezek tényleg nem normálisak. Én is úgy vagyok vele hogy inkább szopnek fszt. De ilyen szituáció nem történik. Elmebeteg agyszulemenye ez. Egyébként nyugi akik azt írták azoknak sose lesz lányuk. 30-40 éves szűzek. Ezek azok akik azt sem értik meg ha van lány testvéred az nem izgat, nem fogják fel mert nekik nincs. Ezek még az anyjukat is dugnàk már szerintem. Bele lehet bolondulni abba az életbe ami nekik van. De szerintem magunknak köszönhetik hisz nem kelnek ki a gép elől.
2021. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
minek olvas szexforumokat az aki amúgy mindenen kiakad ami úgymond nem átlagos?Vannak szépirodalmi oldalak is.A kérdes meg sem eröszakrol sem gyerekekről nem szolt.Felnöttekről.Na meg persze a realitása egy ilyen választásnak nulla.Elméleti sikon érdekelt.130 éve azt se hittük el,hogy valaha lesz repülő.Sose lehet tudni mit hoz az élet.Csak a nők hozzáállása érdekelt.Nem kell egyből felakasztani senkit:)
2021. máj. 13. 13:11
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Az itt a kérdés, hogy miért pont ilyen marhaság jutt az eszedbe?
2021. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kinyalnék egy nőt, de nem is érzem magam teljesen heterónak.
2021. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ki az aki tényleg levenné a bugyiját a fiának ,ha tudna,hogy a fiu érdeklödik iránta szexualisan?nem gyerek ,hanem szexuálisan érett.
2021. máj. 17. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!