Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha van egy pár, és mondjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy pár, és mondjuk a csajnak valamiért muszáj lenne vagy leszopni,vagy hagyni megdugatni magát egy másik fiúval..akkor csajok,melyiket választanátok? Fiúk,melyik esne szarabbul,meg persze nektek is lányok?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés,meg nyilván ne legyen ilyen..csak mondjuk ha valakit megcsalna a párja direktből,melyik lenne a súlyosabb bűn? Mondjuk mindkettő eléggé rossz..meg ilyesmikre vagyok kíváncsi..
2021. jan. 24. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát te nem vagy normális. Biztos a beteg exem vagy, akinek az fájna jobban, ha valakinek bekapnám, nem a szex. Még úgy is, hogy már nem is vagyunk együtt....
2021. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy megcsaltak, vagy miért gondolkodsz ilyeneken?
2021. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Savlekotő ***** válasza:
97%
Baj van a toronyban? Ez milyen kérdés,milyen múszáj megdugatnia magát mással,aki megcsal valakit az általában önként fekszik le a másikkal nem megerőszakolják. Valami gond van a fejedben ha ilyeneken agyalsz?
2021. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Kedves idiótázó 2-es ! Köszönjük az agyatlan véleményed. Muszály=muszáj... .
2021. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindegy,igazgatok van, hülyeség :D igazából itt arra is gondoltam hogy pl csajok,ti melyikbe mentek bele könnyebben,az órálba,vagy az aktus? Mert sztem innen is onnan is vannak,van akinél orál előbb,van aki úgy van vele majd idővel :D persze helyzetektol is függ
2021. jan. 24. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

"Lányok, nők, miért az egyedüllétet választjátok párkapcsolat helyett?"


Miattad.

2021. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha ez vígasztal, én akkor is dobnam a páromat, ha csak kinyalna egy másik csajt, meg akkor is, ha megdugná. Nem igazán enyhítőbb körülmény egyik sem.
2021. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Azért fazság, amit írsz, mert ez nemi erőszak. Normális férfi nem haragszik meg a barátnőjére, ha megerőszakolják.


Olyan nehéz megkérdezni, hogy kinek melyik az intimebb, komolyabb, stb?

2021. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyikbe sem megyek bele, mert nem vagyok idióta. Muszáj... Persze
2021. jan. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi sem muszáj! Meg is lehet halni.
2021. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!