Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem: nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: nektek fontos, hogy egynél több szexpartneretek legyen az életben? Mindenképpen ki akarjátok próbálni több nővel, hogy tapasztalatot szerezzetek?

Figyelt kérdés
Tehát az a szcenárió szóba jöhet/jöhetett volna nálatok, hogy megtaláljátok életetek szerelmét/az ideális társat/a másik feleteket (vagy ahogy tetszik), és vele maradtok halálotokig, nem vadásztok más nőkre "kiélem magam" alapon?

2021. máj. 13. 05:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sose terveztem, hogy sok nő blesz az életben. Az első baránőmbe nagyon szerelmes voltam. Vártam rá kb. 5 hónapot, hogy végre engedje a szexet, ő is szűz volt. De mint kiderült, a szexet nem annyira szerette, nem is élvezte, sose maszturbált, nem ismerte a testét, meg nem illettünk össze más szempontból se. Úgyhogy kevesebb, mint 2 évig voltunk együtt.

Ha az első nő az életemben jobb lett volna, kielégítő szexet kapok, azonos szexuális étvágyunk van, meg szellemileg is ősszeillettünk volna, akkor simán együtt maradtam volna vele.

Nem így alakult, lett utána sok barátnőm, alkalmi kapcsolatom, ma már áldom a sorsot, hogy az elsővel szétmentünk.

Az első barátnőmmel néha beszéltem azóta, ő azóta férjhez ment, a szexet máig nem élvezi, el se tudja képzelni mi a jó benne fizikailag (lelkileg fontos neki a kapcsolat, hogy ne maradjon egyedül), de férje így elfogadja (nem nagyon van más nőre esélye, nem egy érdekes, vonzó ember), született két gyerekük, én biztos megőrülnék jó szex nélkül úgy egy házasságban.

2021. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Több mint fél évet vártam az első barátnőmre. Addig tartogatta a szüzességét. Aztán megcsalt, házibuliban részegen ismeretlennel vesztette el. Rám már azért is csúnyán nézett, ha felállt, mert biztos csak azt akarom tőle. De az nem zavarta, hogy a másik srácnak csak arra kellett.
2021. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10

A magadról árulkodó pszichés önértékelési zavaraid helyett (egyértelmű, hogy ezért erőlteted ezt a vonalat ennyire) inkább csak gondold át hogy mennyire életszer 300-as számokkal dobálózni, ráadásul állítólag házibulikból, mekkora a személyes összejáró ismerettségi kör, ha már matekozunk? És biztosan pont itt a gyakorikerdeseken lógva fogják ezt híresztelni magukról mert nincs jobb dolguk.


Amúgy tudod kik szoktak még ilyen indokolatlanul önérzetesen reagálni mint te, itt a gyk-n? A farokméregetős huszárok, akik mindig leírják hogy nekik 23 centi hosszá és 6 centi vastag, és mindig elfelejtik hozzátenni hogy ez ha igaz lenne se lenne olyan jó mert az életben nem fogják őket leszopni. Érdekes, pont így szoktak reagálni mint te, mert frusztráltak arra hogy a science fiction meséjüket bizonygatniuk kell és így védekeznek hogy "nekem bizony ekkora és ezért lehet támadni ". Az a poén, hogy ezek az egyedek nemcsak kamuzni nem tudnak jól, de istentelenül buták is, főleg ezekkel a gagyi "önértékeléses" zsibbasztásokkal, amikkel próbálkozol. Tudod, van aki tényleg kúrt életében 100-400 nővel, de az lejön hogy te tuti nem. :D

2021. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már számoknál tartunk, nekem volt kb. 35 nővel szex. A többség szexpartnerekereső, hármasok párokkal.

Egyetlen prosti volt, de az csak szopás. A többi normális nő. De én ezzel a számmal a baráti, ismeretségi körömben nagyon tapasztaltnak számítok. Vannak ismerős férfiak, akik még életükben nem is smároltak, szexről álmodni se mernek (34-40 éves korosztály).

Vagy egy régi barátom, ő sokat prostizott, sok normális nője is volt, volt olyan, hogy együtt dugtunk egy csajt. Szóval ő nálam nagyobb kan, jobb a fellépése, neki volt kb. 80 nővel szex, de ebben sok prosti is van. Amúgy ha ránézel, nem mondanád meg róla, hogy ilyen sikeres a nőknél.

2021. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szavazni nem tudok, mert egyik sem igaz ránm 100%-ig.

Amikor összejöttem az első komoly barátnőmmel akivel szex is volt, még úgy gondoltam, hogy biztosan lesz más és nem együtt öregszünk meg.

Ez így igaz is lett, 3 év után szétmentünk, lett más, majd megint szakítás, megint más.

De így utólag visszagondolva a legelső barátnőm szexuálisan a legjobb volt, és nem azért mert ő volt az első, hanem vele volt a legintenzívebb, legváltozatosabb, legjobb a szexuális életem, és a párkapcsolatunk is nyugis volt, mentes a veszekedésektől. Feszkó, nézeteltérés néha persze volt de kevesebb, mint egyik másik későbbi kapcsolatomban.

Párként akkor viszont nem működtünk jól együtt, más beállítottságúak voltunk, ezért is lett vége, de ha most jönnénk össze, akkor már biztosan életünk végéig együtt maradnánk.

2021. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem naponta változik a véleményem. Még nem volt szexuális kapcsolatom. Néha úgy érzem, mire párkapcsolatra kerülne a sor, jó lenne pár kalaondon túllennem, máskor pedig hogy az lenne a jó, ha az első kapcsolatommal élném le az éltem. Nem igazán tudom melyik a szerencsésebb.
2021. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#2 első vagyok. 3 hónap és 7 évesek leszünk
2021. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tanács: ne azon parázz hogy a pasid le fog-e majd lépni, mert ez TŐLED is függ! Tegyél meg mindent hogy ne akarjon, s akkor talán majd nem vágyik másra, ha ügyesen választasz és tényleg egymásnak teremtett titeket a sors.
2021. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!