Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt a párjával szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt a párjával szex közben, orgazmusa, milyen érzés? Milyen pluszt ad a szexhez?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus érzés! Bocs, de nem értelek mi az hogy milyen pluszt ad az orgazmus??? NEM az orgazmus a cél, hanem a szex, hogy elengedd, jól érezd magad, azzal legyél, annak okozz örömet akit szeretsz.

Ha arra gondolsz hogy hüvelyi orgazmus - arra a nők jelentős része nem képes, de semmivel sem érsz kevesebbet sem emberileg, sem más téren, sem az ágyban.

2021. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem a kérdést, komolyan. Nekünk mindig van minimum 2-3 orgazmusunk külön külön, vagy van amikor egyszerre is.
2021. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam/ nálunk NINCS olyan szex, hogy nincs orgazmusunk... akárhogy is, de mindig van!

A szex önfeledt játék kell legyen, de én pl mindig figyeltem arra, akár 22 évesen, de most 47 éves még inkább, hogy a nőnek is legyen orgazmusa. Akár több is, mert nekik nem ritka a 3-4 sem.

2021. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a kérdésre nem tudok válaszolni, de engem is érdekelnének a válaszok.


#2: Ugyan nem én vagyok a kérdező, de szerintem teljesen érthető a kérdés. Nem minden nőnek van orgazmusa, és a kérdező (és én) kíváncsi, hogy miből marad ki.

2021. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát az szomorú
2021. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4# értem, de miért nincs...

Érdekes, én már 6 nővel voltam tartós kapcsolatban, mindegyiknek volt/ lett orgazmusa.... volt, akinek sorozatos orgazmus 🤫

2021. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni hogy a páromnak ne legyen. Volt olyan szerelmem akinek az exével nem volt, szinte sosem, de velem 1-2 mindig.. szóval odafigyelés kell, persze nem tudhatom mással mi a baj
2021. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek soha nem volt orgazmusa.

23 éves, volt több kapcsolata is.

Se szex közben, se magának a legdrágább segédeszközökkel sem sikerült még neki.

Volt több szexkapcsolata nagyon tapasztalt férfiakkal, de mind kudarcba fulladt.

Volt aki több mint 1 órán keresztül kitartóan nyalta, se szintén kudarc volt.

2021. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!