Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasinak szar érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasinak szar érzés a tudat hogy a nők sokkal jobban élvezik a szexet,sokkal erőteljesebb szexuális élményük van nem csak a csúcson de úgy általában is vagy csak én sanyargok ezen?

Figyelt kérdés
Hébe hóba eszembe juttatják ezt mások és mit ne mondjak baromira letör. Olyan érzés mintha kimaradnék valamiből ami főleg szar érzés abból a szempontból hogy férfi létemre az egyik legszórakoztatóbb tevékenység számomra a szexuális örömszerzés,mások is szoktak ezen gondolkozni és titeket is ennyire zavar? Ti hogy álltok ehez hozzá?

2021. máj. 6. 12:36
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te életedben nem láttál még nőt és nem is szexeltél.
2021. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egy idióta vagy aki képtelen egy egyszerű kérdésre normális választ adni,ehez mit szólsz?


Nem mintha sok közöd lenne hozzá de szexeltem már és barátnőm is van jelenleg

2021. máj. 6. 12:41
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te nem élvezed a szexet magát, csak a végén az orgazmust?
2021. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%

#1

Nagyon egyetértek. Kérdező te ezt komolyan gondoltad? Azt vágod, hogy míg a férfiak kb.minden aktus során elmennek, addig a nők 76%-ának soha nincs hüvelyi orgazmusa. És persze sok hozzád hasonló idióta barom nyilván nem próbálja másképp a csúcsra juttatni, mivel nekik már így is mennyivel jobb. Remélem vicc ez az egész kérdés.

2021. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mit csinálsz szex közben kedves kérdező, de én sokkal jobban élvezem magát az együttlétet, mint azt a néhány másod orgazmust 🤷‍♂️ F
2021. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%
Másodperc 🙃🙂
2021. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

#3


Ne végletekre gondolj hanem hasonlítsd össze hogy egy nő mennyire élvezi a jó szexet ellenben egy férfival. Összehasonlíthatatlan a kettő. Ami nekem mondjuk a legnagyobb orgazmusom lehet az nála átlagos,talán még az alatti ráadásul. Akármennyire is próbálom kiélvezni a szexet,nem tudok olyan szintű élvezetekig eljutni mint ő, nem nyögök hangosan végig,nem remeg bele a lábam az erőteljes orgazmusokba, de ami a legszembetűnőbb az az hogy 10 percen belül biztosan nem vagyok képes mindezt mégegyszer átélni (tegyünk rá mégy egy lapáttal mert a sokadik orgazmus náluk ráadásul még élvezetesebbek).


Nem arról van szó hogy nem élvezem,hanem arról hogy közel sem annyira mint ők és ez elszomorító egy gondolat.

2021. máj. 6. 12:51
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként is lehet azon dolgozni, hogy minél jobb legyen a szexuális élmény. Nekem jó érzés a behatolás és a szex folyamata is. A nőknek nyilván más de azért nekik is fontos ám a csúcs érzése, maga az orgazmus. De nem csak a behatolás jó érzés, hanem az egész izgatás folyamata, az előjáték is, ez az egész fejben dől el. Legelső lépésben én megpróbálnám legyőzni ezt az érzést, hogy sosem fogsz akkora élvezetet elérni mint egy nő. A mondatot másik felében meg azt írod, hogy a legjobb örömszerzés számodra. Akkor mi veszi el az örömödet? Csak az a tény, hogy megpróbálod valamihez hasonlítani ami számodra nagyobb öröm? Nem minden nőnek automatikusan jó a szex egyébként, sőt, sok nő van akiknek nincs igazán kielégítő szexuális életük.


Ismerd meg jobban a tested, próbálj jobban koncentrálni, esetleg maszturbálás során is kitalálni új dolgokat, férfiként is lehet ám több fajta orgazmusban részed, lehet hirtelen nagy erejű, kisebb intenzitású hosszabb stb.

2021. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
86%
Honnan a fenéből tudnád, hogy ő mit érez? Az hogy hangosabban nyög lehet azért van, hogy ne érezd mennyire semmi vagy. Az meg, hogy rögtön tud szexelni utána jó eséllyel azt jelenti, hogy az orgazmust is tetette, mert egy rendes kielégülés után közvetlenül senki nem vágyik a szexre, sőt
2021. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
90%
Akkor valamit rosszul csináltok kedves kérdező 🤷‍♂️
2021. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!