Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokból lesz jó felnőtt akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokból lesz jó felnőtt akik fiatalkorukban kezdtek ismerkedni, szexelni?

Figyelt kérdés

Úgy 17-18 éves koromig nem annyira érdekeltek a lányok. Meg nagyon gátlásos is voltam.

Így utólag viszont bánom, mert jó dolog lehet. Kicsit irigylem azokat akik már 18 éves korukra több kapcsolaton, kalandon is túl vannak.

Most meg ezért vagyok gátlásos, önbizalomhiányos, hogy nekem ezek kiamaradtak, és nem is nagyon tudok ismerkedni:(


2021. máj. 13. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Jó felnőtt"? Ez mit jelent?


Nyilván, akinek több tapasztalata van, az általában sikeresebb az adott területen, mint egy kezdő. Ez kb minden téren így van, kivéve talán az öngyilkosságot.


De ha nem kezded el, soha nem leszel tapasztalt. És akkor 30 fölött meg azt fogod bánni, hogy 20 évesen miért nem álltál neki.

Szóval nincs más hátra, mint előre.

2021. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ebben nem lehet ilyen erős párhuzamot vonni.

Lásd néhány etnikum esetén, akik 12-13 évesen van hogy terhesek már, 30 éves korukra meg nagymamák sokszor, és azért nem ők a példaértékű felnőttek...


Ami egészen biztos: az embernek meg kell élnie az érzelmeket, úgy a pillangókat a gyomorban, mint a hatalmas csalódásokat, majd ezeket feldolgozni mindenféle szerek nélkül, magában.


Én úgy vélem, fel kell nőni érzelmileg is, és van akinek ez 40 éves korára sem sikerül...lásd sugardaddyk.

2021. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vortrex ***** válasza:
28%
Nem azért lettél felnőttként önbizalomhiányos, mert nem csajoztál fiatalon, hanem már fiatalon is egy gátlásos pöcs voltál és ugyan ilyen felnőtt lett belőled. Big news.
2021. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!