Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van nálatok, ellenőrzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van nálatok, ellenőrzitek a barátnőtöket/feleségeteket, hogy beveszi-e a tabit?

Figyelt kérdés

Az én párom folyton ellenőrzi, ott akar lenni mikor beveszem, mert ő ettől lesz nyugodt.

Akkor nem bízik bennem?

1, nem vagyok feledékeny

2, nem szeretnék én se még gyereket

Ma reggel mikor zuhizott kiszóltam neki, hogy beveszem. Nem jött válasz. Mikor kijött mondtam, hogy már bevettem. Valami 4x visszakérdezett, hogy biztos? Meg a levelet is megnézte hány hiányzik.

2 éve vagyunk együtt és fél éve szedek tabit.

22nő, 24férfi


2021. máj. 13. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

nem szeret teged igazan

retteg hogy becsuszik a baba es elcseszi az eletet mert nem te vagy neki az igazi

2021. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SzabadMakkalSzépAzÉlet ***** válasza:
100%
menekülj. kontroll mániás pasi mellett vagy, aki nem is szeret téged...
2021. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nagyon fél hogy nehogy becsússzon egy Babóca... Ennek igazából több oka is lehet,találgatni nem akarok,de egy biztos,ha eggyütt éltek már két éve és szeret és Te is őt akkor a legalapvetőbb dolog a bizalom... Na ez szerintem nincs meg nála... hogy miért? na ezt nem tudom de valami oka van...
2021. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sokan írták privátban is a kontroll mániát...itt válaszolok, hogy az tulajdonképp nincs, bárhová elmehetek, ha sokáig kint vltam a barátnőimmel, nyilván megkérdezi hol voltam, de válaszolok és le is van tudva. Meg boldog vagyok mellette, mindössze ez az egy téma amit nagyon komolyan vesz. Amíg óvszereztünk is mindig leellenőrizte az együttlét után. Engedett bele vizet. Állítása szerint neki még sehogy se férne bele egy gyerek.

Nekem se, csak miért nem érti meg, hogy magamtól is betudom szedni azt a sz@rt?

2021. máj. 13. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fél,akkor húzzon gumit is! Egyébként az ilyen, nálam a bizalmatlanság felső foka!

F

2021. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízik benned. És ahol nincs bizalom ott nincs elég szeretet se. Sok jövőtök nem lesz így sajnálom :(
2021. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SzabadMakkalSzépAzÉlet ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a kontroll mánia nemcsak abban merül ki, hogy számonkér a hollétedről? Nem csak azt lehet irányítás alatt tartani
2021. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az egy példa volt. Másban sem merül ki.

Erre a témára meg régen is nagyon vigyázott, mikor gumit használtunk.

Csak hát ha becsúszna egy baba, mert nagyon kicsi esélye ugyan, de becsúszhat akkor mi lenne? Gondolom az elvetetés.

2021. máj. 13. 14:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és a gumit miattam hagytuk abba, mert én utáltam. Kieglszítésként akartunk pharmatex-et haszálni, de attól meg allergiás reakcióm lett.
2021. máj. 13. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon fél attól, hogy becsúszik a gyerek, és ez valahol érthető is. Nem egy nő akarja ezzel magához láncolni a pasit, hogy azt hazudja, hogy szed gyógyszert holott nem, utána meg a pasin verik le a gyerektartást.

Nyilván én nem felttelezem, hogy te ezt csinálnád, és szerintem a párod sem, csak lehet fél attól, hogy átverik, az is lehet, hogy volt ezzel már rossz tapasztalata.

2021. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!