Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesség alatt mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatt mennyire voltatok szexualisan kiéhezettek?fantaziáltatok,masztiztatok sokat amikor egyedül voltatok?

Figyelt kérdés
vagy inkább elment a kedvetek töle?

2021. máj. 13. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem masztiztam, szeretkeztem 🙅‍♀️
2021. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legelején a hányásos szakaszban elment a kedvem. Aztán nagyobb lett a libidóm kb egy hónapig amíg még nem látszott a hasam hogy nőne. Utána semmi, nem is volt szex a szülésig és még utána 5 hónapot, szóval majdnem egy év kimaradt.
2021. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen egyénfüggő. Van akinek 0-ra csökken, de nagyon sokaknál a megemelkedő hormon és a párjukhoz való még erősebb kötődés miatt a csillagos égbe lő ki. S nem, nem maszturbációval vezetik le azt kb. csak addig amíg a párjuk haza nem ér munkából.
2021. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1: egyedül, hogy?
2021. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valóban.azokra az órákra gondolok amikor egyedül voltatok otthon,mert már mondjuk nem jártatok be dolgozni
2021. máj. 13. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább csökkent a libidóm. Néha masztiztam, de nem vittem túlzásba. Szülés után visszaállt a dolog, azóta megint nonstop szexelnék a férjemmel, csak most már itt a gyerek, szóval nehéz megoldani :D
2021. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
irigylem a nőket,hogy nem unnak rá olyan hamar a férjükre:)
2021. máj. 13. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem egyedül szeretkeztem 🙃🙂 masztira nem volt szükség. #1
2021. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%
Nekem az elejen csokkent a libidom a hanyod idoszakban ,aztan meg az egekbe ugrott,meg egy hettel a szules elott is szeretkeztünk. Szules utan is hamar vissza allt a folog,a 6 hetes kontrollig nem volt termeszetesen szex ,de utana szepen lassan mimden rendbejott ,azota is nonstop szeretkeznek a ferjemmel ,csak ugye gyerek melett mar nem lehet barmikor :D
2021. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!