Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mért baj ha a férfi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért baj ha a férfi szex kapcsolatot akár csak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy baj?
2021. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindig így van/lesz még mondom csak szexet akarok jó kis összejárás okés.De kapcsolatot nem

F

2021. máj. 13. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem aztán nem baj, hogy neked ez kell.

De tudom, hogy nem én leszek az embered, így nem félek egyből visszautasítani.


Az nyilván más kérdés, hogy valaki miért vágyik csak erre. Nem biztos, hogy feltétlenül van oka, de az esetek nagyon nagy százalékában van valami lelki eredetű, vagy gyerekkori trauma a háttérben. Nyilván nem vagyok pszcihológus, és nem fogom egyből elemezni a szexkapcsolatra vágyó pasikat, de valahogy az ilyen férfiaknál mindig érzek egyfajta megtörtséget.

2021. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én is így gondolom, ahogy te 3-as. Általában az anyjuk elkerülő volt.

F/23

2021. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ez a te dolgod, csak senkit ne verj át szándékosan azzal, hogy úgy teszel, mintha többet akarnál te is, csak hogy lefeküdjön veled.

Ha őszintén tisztázod az elején, azzal nincs gond. Onnantól el tudja dönteni a lány, hogy neki ez rendben van-e vagy sem.

2021. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy baj?
2021. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kinek baj?

aki rendes kapcsolatot akar, annak természetesen az, és mivel az emberek jelentős része nem csak random dugásokra vágyik, hanem szerelmet keres, így értelemszerűen nem mindenki vevő.a szexkapcsolatra.

2021. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinek baj?
2021. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!