Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális lányokat lehet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányokat lehet még találni valahol?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Persze. Pl a GYK-n...
2021. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, de nem itt.. Mondom úgy h én is lány vagyok😂
2021. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen lehet, de elég ritkaszámban vannak és lehet, hogy észre sem veszed őket, ugyanis ők nem hiperszexuálisok.
2021. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha már így kérdezed akkor te biztos nem fogsz találni.

Normális lányok mindenhol vannak egy kis százalékban, de messziről elkerülik azokat akik így állnak a lányokhoz. Sőt inkább azokat a pasikat keresik akiknek ez eszükbe se jut mert jó pasik és mindig vannak lányok körülöttük.

2021. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Legalább írd már le, mi számít NEKED normálisnak.
2021. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Sajnos három évvel ezelőtt a gyíkemberek az összes normális lányt befogták, és egy földalatti tározóban tartják őket fogva.
2021. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

ez nagyon relatív.

egy olyan nő vagy férfi is lehet normális, aki pl a megismerkedésetekkor kicsapongó életet él, és csettintésre megváltozik a későbbi érzelmek hatására.


akár a saját példámat is tudom hozni, hogy míg a páromat nem ismertem meg, voltak ugyan komoly kapcsolataim, de olyan is hogy 2 barátnőm volt egyszerre, egyéjszakás kalandok is voltak, sokat buliztam stb (bár ez még nem nagy kicsapongás mind1) de egyiknél sem éreztem ,hogy na ez örök életre szól.

2021. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj hogy ez vagy trollkerdes, vagy elegge el vagy keseredve.


Mindenesetre kerlek ne sajnaltasd magad. Az semmi esetre sem vonzo vagy erdekes.


Ha sikertelen vagy ezen a teren, akkor fejleszd magad. Torodj tobbet a kulsoddel/belsoddel. Hidd el ha rafekszel erre nem lesz tobb ilyen gondod.

2021. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen lehet.
2021. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Ahogyan norm pasikat is?!

Eléggé nehéz , nekem pl sok időre van szügségem mire kiismerem az illetőt. Bocsi akit meg megbántottam ;)

2021. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!