Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális gyönyörű lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális gyönyörű lányokat hol lehet találni?

Figyelt kérdés
egy laza magas sportos helyes srác vagyok es szinte még sosem volt barátnőm.nem vagyok passzív otthon ülős tipus,járok bulizni gyakran ,és van egy pár haverom. szórakozóhelyeken szinte az összes lány flegma beképzelt,ha meghívod egy italra vagy barmire egyből lekoppint. emellett szinte mind rib.nc! egy komoly kapcsolatot szeretnék jó ideje de nincs ötletem hogyan szerezhetnék egy barátnőt.. 23/F
2019. dec. 5. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Keress normális, gyönyörű srácokat és kérd meg őket, hogy mutassák be a barátnőjüket!
2019. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szinte sosem jelentése: volt rá példa, de nem ez a jellemzô.


Csináld azt, amit akkor csináltál, amikor "szereztél" barátnôt.

2019. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
valojaban nem volt még barátnőm,csak baráti viszony alakult ki.
2019. dec. 5. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A mesekönyvekben: Elza a jégvarázsból, Hófehérke, Eowyn a Gyűrűk Urából.
2019. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Első válaszoló, ez mekkora oltás volt 😂👏🏻
2019. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!