Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az lányok, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az lányok, hogy egy magas fiú mellett biztonságban érzed magad?

Figyelt kérdés

Ha vékony akkor is igaz ez?


Ismerkedem egy lánnyal kb 25 cm vel alacsonyabb nálam, akkor ez pozitív dolog lehet?


2021. máj. 14. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Igaz, de a vékony pasik nem jönnek be
2021. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Magas izmos férfi mellett érzem magamat biztonságban.
2021. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony pasim van, de biztonságban érzem magam vele. Nem feltétlen kell magasnak lennie. Ha van kiállása, rátermett nem tutyimutyi akkor tökre okés szerintem.
2021. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább nalam magasabb, de izmos és jó fizikumú mellett lenne biztonságérzetem.
2021. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy magas nyegle mellett nem hogy biztonságban sem érzi magát senki, de még szégyelli is!
2021. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaz.


190 cm

2021. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz, de ehhez arányos alkata is legyen. Vékony nem jön be, inkább akkor pár plusz kiló, mint pár mínusz.
2021. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Elsősorban a személyisége számít, nem az alkata.
2021. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

alapvetoen jo pont, ha magas, igen. de ez onamagaban nem eleg semmire. es azt sem mindegy, hogy pl. igy vekony:

[link]


vagy igy:

[link]

2021. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 195 centi vagyok. Vékony testalkatú vagyok, de mivel edzem és oda figyelek az étrendemre 5 év alatt 75-ről 100 kilóra mentem fel.

Érdekes késő tini koromban jobban láttam, hogy megnéznek a nők (pedig vékonyabb voltam) talán annyi, hogy alacsonyabb volt a testzsírom, ezért definiáltabb arcom volt.

De most azt vettem észre, bár nem néznek meg annyira a nők, de hogy a férfiak legalább 95%-ánál nagyobb darab vagyok önbizalomlöketet adott, ezért sokkal lazább vagyok és merek kezdeményezni, akár idegeneknél is,és emiatt jobb a társkeresési életem mint anno gimiben volt.

Sokan nem veszik észre hogy a vonzóság leginkább fejben, és nem külsőleg dől el.

Persze nem árt ha van kinézete, de nem mész vele sokra kisugárzás nélkül.

2021. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!