Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog az,hogy 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az,hogy 27 éves nő létemre undorodom a pasiktól, mert mindig a szexel foglalkoznak?Heteroszexuális vagyok, de nagyon kiábrándultam a férfiakból, mert még a buszon is csak azt hallom,hogy folyton erről témáznak.

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, mindennek megvan a helye és az ideje is, nem kellene hogy folyton ez jöjjön még a csapból is.

Nem vagyok prűd, és apácazárdába sem készülök vonulni,semmi trauma nem ért gyermekkoromban sem, ezzel kapcsolatosan. Ámbár, valahogy a régi típusú férfiak ( akik régen tudtak udvarolni) sokkal vonzóbbak a számomra, mint ezek a mostani "fiúcskák", akiknek a durr bele bumm aktus a lényeg,és ennyi..A szerelmi szokások is teljesen megváltoztak, és a csajok az első randin már tolják is lefele a bugyit..Számomra ez is taszító..


2021. máj. 15. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen, normális. Tényleg szexmániás kisfiúk vagyunk.(UI: Írtam privit, majd én megmutatom, hogy kell ezt csinálni)
2021. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarok tolakodni, de lányok esetleg nem érdekelnek? :)
2021. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az undorodom tőlük alatt azt értettem,hogy utálom őket, de ettől még heteroszexuális vagyok, és nincs szükségem kapcsolatra sem fiúkkal, nőkkel meg pláne.
2021. máj. 15. 19:52
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
cicákat szereted? szerezz be párat, aztán még lehetsz macskás vénasszony ;)
2021. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
És olyan férfihez mit szólnál, aki NEM akar veled szexelni soha. De ha szükséged van valakire, aki kinyal, akkor a férfi azonnal a rendelkezésedre áll és kielégít. Utána elküldöd és eltűnik. És csak akkor jelenik meg újra, ha Te hívod. Ha nem szólsz, nem hívod, akkor soha nem fog zavarni/ nem lesznek igényei/ idegesítő üzenetei sem. Ha bármi igényed van (pl. ruhák ékszerek), akkor egy mondatoda kerül és a férfi azonnal munkához lát és biztosítja azokat számodra. Aztán eltűnik, mintha nem is létezne. Engem ilyen viszony vonz :) 26/F
2021. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Ez sajnos ilyen.Ilyenné vált a világ.Jól írtad,ilyenek a férfiak,és azt is hogy a nők is.

Én szociális fóbiával szoktam ismerkedni,randizni.A problémámból adódóan nekem idő kell,míg megnyílok személyesen is,és közel engedem a másikat.A legtöbben ezt nem szokták megvárni.Nekem az első randin nem megy még az érintés,a csók.Idő kell hozzá,és függ a másik személyiségétől,viselkedésétől,mert lehet hogy a második találkozáson sem megy még.Hiába szimpatikus.És nyilván ha van második találkozó,akkor tudom hogy én sem vagyok számára ellenszenves.De idő kell...és sokszor utálom magam emiatt,mert nem érti a másik hogy mi a probléma,miért nem lépek.És ugye ez férfiként gáz,mert nekem kell kezdeményezni.Úgyhogy nekem egy mentális betegség áll a háttérben hogy "régimódi" vagyok ebben,és fokozatosan közeledem a másikhoz.

De egyébként én ezt hátrányként élem meg,mert tényleg megunták a randipartnereim.Ha az első randi megvan a kölcsönös szimpátia,és nem csókolom meg,akkor már érzem hogy hanyagolva vagyok,és mennek a következő pasira.Hiába van mellette a kapcsolattartás.

2021. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok beteg 6/6-os, mégis ugyan így vagyok ezzel mint Te, sőt a legelső párom is ilyen volt mint Te,és mégsem volt vele semmi problémám.Nem emiatt hagytam ott.
2021. máj. 15. 20:06
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Hidd el én meg tőled undorodom kedvesem.
2021. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen? Drágám, nézz magadba kicsit. Te kezdtél el a szexuális életemben vájkálni. És még neked áll feljebb? Ügyes kisfiúú lehetsz az életben is. Gratulálok. Egy fszverő senki.
2021. máj. 15. 20:30
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jól teszed, mert sajnos ezek szerint igaz.
2021. máj. 15. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!