Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fehérneműt adni ajándékba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérneműt adni ajándékba a barátnőmnek amit szívesen látnék rajta az bunkó dolog? Nem szülinapra meg ilyenek csak úgy.

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Privátban írtál kérdező, válaszolok. Nem kaptam még. Ennek az az oka, hogy én kifejezetten nem kérek. Értsd: én sem tudom a pontos méretem, mert egy az rám nehéz fehérneműt kapni, másrészt ha elvileg passzolna is a méret, akkor van, hogy nem pontos. Ezért 3-4et fel kell próbálnom, és lehet még akkor sem jó egyik sem. Boltban nem árulnak semmit ami jó rám, internetről meg tök felesleges 30 000Ft értékben rendelni, hogy utána 4x visszaküldje.
2021. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: miért milyen extra méreteid vannak ami boltban nincs?
2021. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
12 Teljesen lényegtelen szerintem, a lényeg az, hogy így van. Nem írom le, mert nem akarok 1 hétig perverz privát üzeneteket kapni.
2021. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!