Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lovagoljan rajtam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lovagoljan rajtam a barátnőm hogy ne csak 10-20 másodpercet bírjak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ugy hogy ne rajtad hanem rajtam
2021. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Önkontroll, edzés, maszti a szex előtt, vagy dupla menet :)
2021. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

másik pózban is ennyit tudsz vagy csak lovaglóban?

kiskamasz koromban még 16-18 évesen mikor egy bugyira is kivetem nekem is voltk gondjaim a gyors elsüléssel de lehet gyakorolni. Minden recskázásnál vagy dugásnál abba kel hegyni fél percre a dolgot mikor kezdesz elmenni aztán ismétlés. sok időbe telik de igy ki lehet tolni valamennyire az időt h percek legyenek belőle. Sokan vannak akik gumiban később durrannak el. Létezik szex shopokban késleltető spray amivel fújsz a makkodra és nem lesz annyira érzékeny de ezt tapasztalatból csak gumiban használd mert anélkül a lnyra is hatással van valamennyire

2021. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne lovagoltasd hanem te legyél felül, így te irányítasz. Én bármikor, bármeddig el tudom húzni, de csak úgy ha nálam van az irányítás, én adom az ütemet, ha kell akkor visszább veszek, ha kell akkor gyorsítok. A behatolási szögekkel is lehet játszani, hogy jobban vagy kevésbé stimuláld az érzékeny pontokat. Ha a lány vadul lovagol, te pedig orgazmusközelbe érsz onnantól már halott ügy, ígyis-úgyis el fogsz sülni. Ha te vagy felül akkor az orgazmus küszöbén is ki lehet húzni jó sokáig, aztán úgyis csökken az inger és mehet tovább rendesen.
2021. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Növessz agyat!
2021. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd le. Flgd a csípőjét és szoríts rá ha azt akarod, hogy lassítson.
2021. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!