Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az új barátnőm rá van kattanva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátnőm rá van kattanva a fenekemre és az ánuszomra. Nem értem miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb 4hónapja vagyunk együtt és már az első alkalomnál is nagyon fura volt, hogy állandóan a fenekem körül túrkált a kezével. Nem sokkal később az orális szex közben már lement az ánuszomhoz és azt nyalogatta, bele dugdosta a nyelvét. Ha a hátamon feküdtem, mindig széthúzkodta a fenekem és bedugta a nyelvét, felhúzott a derekamnál fogva kutya pózba az ágyon és kinyalt. Nem volt rossz érzés, de nem is élveztem. Akkor szóltam rá, amikor már az ujját kezdte bedugdosni. Az nagyon fájt és mintha éppen be akartam volna kakálni, olyan érzés volt. Bocsánatot kért. A fenék nyalást azóta is csinálja, teljesen bepörög tőle és engem meg az pörget be, hogy ő készen van. Ami viszont gáz, hogy én ezt nem élvezem és nem is értem. Nem merem megkérdezni, hogy miért csinálja? Az zavar csak, hogy eléggé kattant dolognak tartom ezt és egyáltalán nem értem. Olyan, mintha megszállott lenne. állandóan a segglyukam körül jár a keze és a nyelve, az a mániája. Meg széthúzkodja és nézegeti. Be már nem dugja az ujját mióta megbeszéltük, de körbe-körbe simogatja és nyalja, plusz a nyelvét is benyomkodja még. Nem fájdalmas ez nekem, de olyan érzés, mintha valami elmebeteg nőm lenne.

2021. máj. 16. 12:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire azért nem kellene írtóznod a baràtnőd popsis játékai miatt. Igaz ritka mikor a csajok ennyire akarjàk. Lehet, hogy leszbi hajlamát így hidalja át. Szerintem hogy mindenki jól érezze magát egy kapcsolatban engedni kell a makacsságból. Nagyon sok pasi boldog lenne, ha ilyen barátnője lenne! Neked még kicsit fejlődni kell. Ha sokat nyávogsz, mint egy csaj , akkor hamar elviszi egy alfahím!😊
2021. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk próbaképp bejátszanám, hogy nekem meg mások szájbafingása a fétisem.
2021. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 manly ***** válasza:
100%
Én imádnám az ilyen barátnőt.
2021. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!