Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb pénisz azért görbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pénisz azért görbe egy kicsit felfelé, hogy az óriási, hájas fenekű nőket is meg lehessen dugni (természetes pózban, hátulról)?

Figyelt kérdés

Az őskorban a nagy és hájas fenék volt a legvonzóbb, legnőiesebb. Mert ugye, annak volt testi "tartaléka", tudta táplálni a gyerekeit akkor is ha egy nehéz időszak jött.

A modern társadalom viszont az elhízott nőket már egyáltalán nem tarja vonzónak, megváltoztak a trendek. De az evolúció attól még nem változott, csak az ideálok.

Nyilván egy ilyen barbi baba fenekű nőt egy teljesen egyenes cerkával sem lenne gond megdugni, de egy hatalmas fenéknél már gondot jelentene, ha hátulról kéne behatolni.

Ezért maradt meg ez az evolúciós maradvány, hogy a legtöbb pénisz egy kicsit görbe felfelé?



2021. máj. 16. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak hátulról lehet magadévá tenni egy nagy fenekű nőt 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, nagyon is vonzó a nagy fenék. Az a természetes mikor a nőnek nagy feneke van. Persze, szexi a kerek popsi is, de én a szép nagy feneket tartom egészségesnek. Isteni tud vele lenni a szex.
2021. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a legtöbb pénisz nem görbe felfelé / nem felfelé görbe. Ez aztán az egész kérdést tönkrevágja.
2021. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém pl lefele ívelt, akkor mi van? Ez akkor evolúciósan a kis seggekre van?
2021. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rád extrémen hat a gravitáció valamiért! Lehet elátkozott egy korábbi lány amiért nem adtad meg neki rendesen! :)))
2021. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, biztos egy nagyobb fenekű lány volt.
2021. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok nagy, kerek fenékkel. Ilyenkor mi van? Nem csak a kövér nőknek van nagy fenekük. Ismerek olyanokat, akiknek se segge se melle, a túlsúly inkább hasra és karokra megy.
2021. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem minimálisam lefelé görbül a farkam, és mégis megtudtam vele dugni túlsúlyos csajt. Sőt, volt viszonylag csinos, de hatalmas seggű partnerem is, neki még orgazmust is okoztam a farkammal, hátulról. Akkor ez most hogy?
2021. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!