Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép formás popsijú csajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép formás popsijú csajt tényleg nem lehet hátulról kielégíteni egy átlagos pénisszel sem?

Figyelt kérdés

Igaz még sosem volt szerencsém hátulról betenni egy csajnak, mivel szűz vagyok (sajnos örökké az leszek), de mind1. Amikor meglátok ilyen fenekeket...:

https://www.youtube.com/watch?v=DwkriLcTxiQhttps://pbs.twimg..

[link]

[link]

...különösen a videóban szereplő csaj esetében, el nem tudnám képzelni, hogy az én 15-16 centis péniszemmel hogyan tudnám normálisan betenni ezeknek a csajoknak. Szerintem csak a formás popsijuk legalább 10-13 centi mély és ugye akkor kellene még lennie egy jó 8-12 centis mozgástartománynak, hogy a csaj élvezze is egyáltalán a szexet, ne csak a p***öm hegyét érezze. Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre - akik hasonló vagy kisebb mérettel rendelkeznek, hogy tényleg nehézkes a hátsó behatolás átlagos pénisszel is (a méreteiteket is írjátok le)? Ha egyszer eljutok a szexig, akkor legalább megkímélem magamtól azt a kellemetlenséget, hogy hátulról próbálom megvívni az első csatáimat ahelyett, hogy inkább misszionárius pózzal próbálkoznék.

ÉS MÉG EGY FONTOS KÉRDÉS CSAJOKNAK: Akik ilyen kaliberű popsival rendelkeznek. Áruljátok már el, hogy a pasitoknak ŐSZINTÉN kb. mekkora a pénisze és hogyan élvezitek a szexet, különösen hátulról? Ha nem tudjátok, akkor tippeljétek meg, úgy hogy egy női kézfej szélessége olyan 8-9 cm, gondolom szoktátok a kezetekbe venni (akár kettővel is) a barátotok farkát, szóval nagyjából meg tudjátok tippelni. Válaszaitokat előre is köszi.



2017. febr. 11. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Voltam pár nagy fenékű, kifejezetten testes lánnyal, mindnek be tudtam tenni hátulról, gyakorlatilag tövig. 18 centim van.
2017. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Nincsenek lehetetlenek.

Valakinek ezt is sikerült megdugnia:


[link]

2017. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Képet nem linkelek, privit nem kérek.

Páromé 18-19 cm.

Feneket szét lehet picit húzni s úgy bedugni.

Tövig megy. Imádom.

2017. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Deflohelp ***** válasza:
83%

Hogyne lehetne! A kulcsszó az együttműködés és a pucsítás.


Kiindulásként a nő négykézláb helyezkedik el, kis terpeszben.

Vállát a fekvőfelülethez nyomja, homorít (tény, hogy ez nem

egy királynői testtartás, de a cél - a sikeres aktus - szentesíti az eszközt).

A férfi hátulról hatol be és ez a póz teszi lehetővé a legmélyebb

behatolást.


Ha a most leírt pucsítás kivitelezése gondot okoz és rendelkezésre áll egy

alkalmas magasságú fotel vagy kanapé, akkor annak háttámlájára hátulról keresztbe

ráhasalva is megoldható a feladat.


Az orvosi könyvek statisztikai adatai szerint az átlagos pénisz

13-14 cm hosszú, az átlagos hüvely hossza pedig kb. 12 cm.

2017. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#1: És a 18 centi mióta átlagos mondd már meg?!

#2: El tudom képzelni, nem is szándékozok privátot küldeni. Azt elhiszem, hogy tövig szereti minden csaj köztük te is márpedig arra tényleg legalább akkora pénisz alkalmas, amekkora a barátodnak van.

2017. febr. 11. 19:56
 6/19 A kérdező kommentje:
#4: Okostojás, ne a számokkal dobálózz! Szépen hangzik az a 12 centis hüvelyhossz, csak egy szép kerek popsi miatt erre még számolj legalább 5-8 centit. És máris eljutottunk oda, hogy egy formás idomokkal rendelkező csaj nem élvezné a szexet az én méretemmel. Nem véletlen, hogy eddig mindig extrém vékony lányoknál próbálkoztam, csak sajnos sikertelenül.
2017. febr. 11. 19:58
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező...tévedsz. 15-16 cm az már jónak számít. Szerintem ne aggódj. Menni fog ;-)

S ismétlem magam...picit széthúzod a popsit közben és máris nyertél egy kis helyet.

Sok sikert!

2017. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
1-es vagyok. Nem mondtam, hogy átlagos. De mint írtam tövig tudtam tenni. Így innentől a méret szinte lényegtelen. Mint ahogy fentebb is írták szét is lehet húzni. Másfelől pucsitásnál keletkezik ott egy kis nyílás vagy, hogy nevezzem, hozzá lehet férni. Ha lettél volna nővel akkor tudnád, hogy miről beszélek.
2017. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Tudjuk, hogy a gyiken mindenkinek minimum 18 cm-esa farka. Épp csak a valóság más. Egyébként, amit írtak is, fogod, széthúzod neki alaposan a farpofáit és bedugod izomból.
2017. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
A gyik csak azokkal szúr ki akiknek tényleg 18 centis... De ha ennyire hihetetlen akkor küldök képet, mellette vonalzóval... 😁
2017. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!