Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SZép lányok közt van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZép lányok közt van olyan aki nehezen talál barátot?

Figyelt kérdés

Esetleg attól fél hogy sosem talál komoly kapcsolatot?


(Én fiú vagyok átlagos kinézettel és béna személyiséggel, és tartok attól h sosem lesz bnőm.)


2021. máj. 16. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen, mert túl nagyok az elvárásaim, és ennek kevés férfi felel meg, de mivel lejebb nem adom, így nagy a valószínűsége, hogy elég sokáig nem lesz senkim.

Illetve interneten nem ismerkedem és a munkámból kifolyólag sem tudok új embereket megismerni, így viszont még elég necces.

2021. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfiként nézel ki jól se sokkal jobb a helyzet, mert a legtöbb lány azt hiszi csak szórakozol vele. :/ alkalmi kapcsolatot viszont könnyű össze hozni :D
2021. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Találni még tudnék, de megtartani nem. Van egy betegségem, ami miatt nem vagyok képes normális szexuális életre. Mondták már, hogy ez nem gond, de idővel minden megváltozott.
2021. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát senkinek sem könnyű legyen az pasi vagy csaj. Ugyanis ha nem nézel ki jól vagy látványosan nincs pénzed akkor nem foglalkozik veled senki. Ha viszont jó partinak tűnsz akkor nehéz kiszűrni az aranyásókat. A csajok baromira meg tudják játszani magukat.
2021. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4


Én nő vagyok, de tapasztalataim szerint a pasik játsszák meg magukat, mivel hetero vagyok és pasikkal ismerkedem. Ez oda vissza játszós.

2021. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Dugópajtit, meg olyan pasit aki az igényeik alatt van minden ujjukra tucatnyit, de normális férfit aki be is jön nekik - na az már mutatvány.
2021. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőm ilyen. (volt)


Gyönyörű, sportos, jó alak ( 8 évig válogatott sportoló volt), de három évig nem volt pasija.


19 évesen volt egy egy-másfél éves kapcsolata, aztán 20 éves korától 23 évesig senkije nem volt, pedig nagyon akart volna, de ha valakivel elkezdett randzni, akkor kiderült, hogy drogos a csávó, vagy "nem akar barátnőt" vagy "csak dugópajtit szeretne" stb.

Szóval voltak randijai, de a csávók mind komolytalanok voltak.


Aztán találkozott velem, és azóta együtt vagyunk. Nem is értem, hogy hogyhogy nem volt pasija. Tipikus olyan nő, amilyet nem találsz egyedül sosem.

Előtte mindig az volt, hogy az igazán jó nőknek mindig volt pasija körülöttem. Utáltam, hogy nem én értem oda időben. Most valahogy én értem oda :)


24f

2021. máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a szép lányoknak ugyanúgy nem könnyű, mint a jóképű férfiaknak. A jóképű férfiakról minden nő azt hiszi, hogy már van barátnőjük, feleségük, hisz egy jóképű pasi hogy is lehetne szingli. Vagy azt hiszik, hogy sorban fűzik a lányokat és nem hűségesek.

Én egy jóképű srác voltam fiatalon, alig volt sikerem a nőknél, csak azok akartak velem járni, akik előbb megismertek, megtudták, hogy milyen vagyok, intelligens, jó humorú és szingli... Hogy szingli vagyok, azt a lányok közül többen nem akarták elhinni. Biztos nem igaz, hogy is lehetne ő szingli.


Simán el tudom képzelni, hogy a szép lányoknak is vannak ilyen problémáik, legfeljebb annyival könnyebb a helyzetük, hogy a férfiakat annyira nem zavarja, ha egy nőről azt hiszik, foglalt, azért bepróbálkoznak náluk, mert ha mást nem, szexet remélnek.


Ismertem rengeteg normális, de szingli vagy komoly kapcsolatban élő szép lányt. A csúnyácska lányok közt viszont meglepően sok a ribi, szerintem azért, mert így akarnak kompenzálni, lecsapnak minden lehetőségre. Ami hiányzik szépségben, azt remélik behozni azzal, hogy könnyen kaphatóak.

2021. máj. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az.

Én is szépnek tartom magam, és a környezetem is így ír le, mégis nehezen találok bárkit is.

Jelenleg ugye távoktatás van, így vidéken lakom a szüleimmel, itt még kevesebb a lehetőség. Ha az egyetemi városban lennék, ott nyilván könnyebb olyan férfit találni aki hasonló intellektussal bír, és hasonló az érdeklődése is mint nekem. Például ősszel sokszor elmentem randikra srácokkal, és rengeteg oylan volt akivel az interneten nagyon meg volt a közös hang, szeméylesen meg egyáltalán. Vagy épp csak kiderült pár randi után, hogy nem annyira hasonlít az érdeklődési körünk, szemléletünk, elképzelésünk a jövőről. Elég sok tényezős ez a dolog.

Én pl nem akarok gyereket, és nem is lehet, ellenben sokat szeretnék utazni, és valószínűleg a munkámból adódóan is majd külföldön helyezkedem inkább el. ez sok pasinál már eleve kizáró tényező. Ha meg nem, akkor csak szimplán rájövünk, hogy nincs egy olyan közös obbink vagy bármi amire lehet éptíeni.

2021. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Nehéz elhinni, hogy egyetemista vagy ilyen gondolkodással. Az eseted mutatja, hogy manapság az egyetemre kerülő fiatalok szellemileg, mentálisan még gyerekek.

Én külföldön élek, nem is Európában, a párom nem fehér, egy harmadik országban ismerkedtünk meg. Semmi közös nincs bennünk, az anyanyelvünk eltér, más a világnézetünk, bőrszínünk, más a munkánk, minden különbözik, ami különbőzhet.

Mégis 10+ éve együtt vagyunk.


Amikor olyan picsogást olvasok, amilyen a tiéd, hogy egy magyar egyetemi városban randizgatsz és egyik fiúval nem vagy egy szinten intellektuálisan (bármit is jelentsen ez az esetedben), a másikkal nincs meg a közös hobbi (mert hát mi másra lehetne építeni egy kapcsolatot, mint közös hobbira ugye).

Ez a gyerekes gondolkodás annak a következménye, hogy ugyanolyan emberek közt nőttél fel, amilyen te vagy és megfeszülsz, hogy magadat másnak állítsd be. Elárulom, közted és az egyetemeden tanuló más hallgatók közt százszor kevesebb a különbség, mint te hiszed. Pont ezért taszítanak, mert ugyanolyan mind, ugyanolyanok, mint te.

Persze ezt te most gyerek aggyal nem látod át, de ha külföldre kerülsz (nem, Ausztria, Némrtország, UK, az nem más kultúra, csak nyelvben külföld), akkor majd tapasztalod, hogy te meg a hasonló magyar libák mind egykutya.

Nem vagy különleges, egy tömegtermék vagy.

2021. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!