Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is nehezen talál számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nehezen talál számára szimpatikus társat? (tovább részletezem)

Figyelt kérdés

sziasztok

fent vagyok romeo, hotbull, grindrön is, úgy vagyok vele hogy ami alakul az lesz :D ha csak egy alkalmi akkor az, ha szexhaver vagy szerelem azt se bánom :D


de létezik ilyen hogy valakinek aki a környékén van senki se jön be?

én volnék túlságosan válogatós, nekem vannak nagy elvárásaim, vagy más is van így ezzel?

messzebb vannak olyanok akik az eseteim, meg szívesen összejönnék velük de az tényleg messze van.

jó volna már valaki, de azért hogy legyen valami nem jövök össze olyan valakivel aki nem tetszik.



2020. máj. 3. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok..:c
2020. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, bár nekem elég lenne egy átlagos/szép srác. Régen voltam fenn társkeresőn, nekem sem jött össze, pedig nem vagyok nagyon válogatós. Csak ma 3 emberrel beszéltem itt, akik képet kértek vagy ígértek, de nagy kamu az egész. Szóval nehéz, de nem bánom, nem ez a legnagyobb problémám, hogy nem volt még senki sem.
2020. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is 25f
2020. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se szimpatikusak a közelemben lévő fiúk. Minimumm 300 km-re lakik aki tetszene. Vagy hetero :-)
2020. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj az online ismerkedéssel. Túlságosan beszűkíti az emberek percepcióját. Számomra agyon jól kell kinéznie valakinek ahhoz, hogy már egy kép alapján csorogjon a nyálam. Ha visszanézem a gimis szerelmem fotóját...lehet az alapján nem írtam volna rá társkeresőn. És hopp, mégis beleszerettem, de mint egy árva kiskutya.
2020. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fotó alapján nem lehet ismerkedni

Randizninkell a valoságban, attól még nem kell LEFEKÜDNI vele.

Anyira más a személyes találkozó.

2020. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


azt hittem egyedül én kínlódok ilyen gondokkal :) :(

2020. máj. 3. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se találok társkeresőn számomra megfelelőt. Városomból csak olyanok vannak fent, akik dupla annyi idősek mint én. Akik tetszenek azok az ország másik felén laknak, vagy Budapesten, de a pesti fiatalok jelentős része álomvilágban él és nem lehet velük kezdeni semmit, ha csak nincs 22 centis farkad, meg modell kinézeted kockás hassal :D
2020. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén így vagyok, 19f
2020. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Én mindig "találok" valakit aki szimpatikus, de úgy igazából nem is keresek... Sokszor jön magától is valaki 😅

Meg nekem majdnem mindenki szimpatikus

2020. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!