Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobb ritkábban szexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ritkábban szexelni a fiúmmal, hogy fennmaradjon a vágy, igaz?

Figyelt kérdés
Ha sokszor szexelek vele, hamarabb megun majd, és eldob, mint egy cigarettacsikket...😢

2021. máj. 16. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Srácként mondom, hogy minél több a szex an(n)ál jobb :D
2021. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Úgy ahogy az első mondj
2021. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Fhú... szuper kapcsolat lehet!
2021. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem jobb. Nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget, de ha a pasid szexelni akar és te is vele akkor csináljátok amilyen gyakran csak akarjátok.
2021. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha igazán szeret nem dob el. Akkor egy életen át csak veled akarja a szexet és mindent is. Ha megvonod tőle ilyen bugyuta indokok miatt ne csodálkozz ha máshoz megy,aki megadja neki az intimitást. Nem csak arról szól “Jajj szex kell mert férfi vagyok” hanem arról,hogy “szeretem a barátnőm és kiteljesedik a szerelünk”.

Már most tudja hogy “cigaretta” vagy-e az életében vagy a levegő amire mindig szüksége lesz. A szexnek ehhez nem sok köze van.

20/L

2021. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha "eldob" akkor ez nem azért lesz. Sőt a rendszeres JÓ szex az egyik legerősebb összekötő kapocs, utána összebújva brutális mennyiségű oxitocint termelődik. Mi több sokkal inkább hajlamosak a férfiak valakivel akivel jó a szex együtt maradni, mint mással akivel rossz, vagy alig van "de amúgy másban jól kijövünk".

A szexmegvonással magaddal is kitolsz s nem erősíted, hanem elég keményen gyengíted vele a kötődést, a kapcsolat intenzitását. Pont azért fog lelécelni mert állandóan kielégítetlen lesz.

2021. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Én sajnos tényleg megfigyeltem már hogy ha túl soka a szex, akkor rád un a pasi. Nem azt mondom hogy heti 1 szexet engedj:D csak hogy hagyd egy kicsit vágyakozni a férfit, sóvárogni néha. Nem kell mindig mindent megkapnia azonnal. Sajnos hamar beleszoknak a jóba és más vizekre eveznek mert nem leszel NŐ a szemükben

N

2021. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Csak akkor szexelj vele ha élvezed, és kielégít, figyel rád! Kommunikálj, és ne hazardírozz!

Csak őszintén. Ha jó mondd el, ha nem, azt is!

Ha valami nem tiszta írj bátran.

2021. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
7, akkor ott nem az volt a probléma. Szex nélkül is más vizekre evezett volna.
2021. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
#7 valószínűleg pont a "szexmegvonással" is tetted tönkre a kapcsolataidat. a frusztrált, kielégületlen ember sokkal hamarabb fog érdeklődést tanúsítani mások iránt mint aki boldog, kielégült testileg-lelkileg.
2021. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!