Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány 29 éves fiú....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány 29 éves fiú. Meddig várjak az első együttlétre?

Figyelt kérdés
18 éves lany vagyok és a barátom 29. Kb 6 hónapja kezdtünk ismerkedni és 3 hónapja vagyunk együtt. Meddig várjak az első együttlétre sztetek? Engedjem már neki vagy még korai?

2021. máj. 17. 06:29
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem voltam még fiúval ..
2021. máj. 17. 06:30
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
Nekem inkább furcsa, hogy már ennyi ideje együtt vagytok és még nem feküdtetek le.
2021. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
Ha 1 hónapig nem hagynád magad én tuti dobtalak volna. Szóval jól bírja a srác.
2021. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
9%
Még nem feküdtél le vele?? Maradjatok inkább csak barátok!
2021. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
Én annak idején kb. 5 hónapot vártam az első lányra, nem érte meg, de ezt csak utólag mondom. A barátod egy angyal, hogy ilyen hosszú ideig vár rád. Ha te nem érzed a vágyat, hogy szexelj, akkor még nagyon gyerek vagy lelkileg. Nem siettetni akarlak, de 3 hónapot várni egy olyan emberrel, akit szeretsz, kívánsz, az neked is sok, nem?
2021. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Hát.. Nekem életem első találkozása a barátnőmmel egy szenvedélyes, hosszú szexeléssel végződött. Ezután jöttünk össze. Én 26/f ő 17/L volt, ez 2 éve és 3 hónapja. Mire kellene várni? A szex 2 ember legfontosabb köteléke.. Ha 2 ember kívánja egymást, akkor a szex az egészséges lépés. Ilyenkor ismeritek meg egymást igazán. Ha a szex nem működik, akkor a kapcsolat se fog. Ha rossz a szex, a kapcsolat is tönkre megy. Ez a motorja. És nem vagyok szexmániás, csak mondtam
2021. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%
Előző vagyok: 2-3 együttlét alatt lehet nagyon hamar kiderül hogy egyáltalán nem is passzoltok.. És akkor jön a kérdés: erre a semmire kellett hónapokat várni? Ha nincs szex, akkor az inkább egy baráti kapcsolat
2021. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
Megint én.. Gondolkoztam. Szerintem Neked nem ő az igazi. Ha ő lenne az igazi, akkor meg akarnád vele dugatni magad, nem pedig azon gondolkoznál, hogy hónapok után mennyit kellene még várni. Az én barátnőm az első találkozásunkkor többfelé módon jelzéseket adott, mert vágyott rám. És amikor kérdeztem, hogy biztosan szeretné-e, akkor magához szorított, mélyeket sóhajtott és azt mondta suttogó, remegő hangon, hogy igen, biztos. És 17 éves volt akkor, már 19. Ha két ember tényleg vágyik egymásra, akkor ez így működik. Szerintem keress helyette olyan férfit, akire valóban vágysz is, vagy szakíts és várj még 1-2 évet, amíg kifejlődsz ezen a téren
2021. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom nektek mi bajotok van?

Kérdező addig várj amíg azt nem érzed hogy akarod. Én az első barátnőmmel 6 hónap után szexeltem, igaz petting már jóval előbb is volt.

2021. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
13%

" Engedjem már neki vagy még korai? "

Ez nagyon gáz ha így gondolkozol, engedjem neki.

Mert ki vagy te hogy te engeded neki?

2021. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!