Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány 29 éves fiú....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány 29 éves fiú. Meddig várjak az első együttlétre?

Figyelt kérdés
18 éves lany vagyok és a barátom 29. Kb 6 hónapja kezdtünk ismerkedni és 3 hónapja vagyunk együtt. Meddig várjak az első együttlétre sztetek? Engedjem már neki vagy még korai?

2021. máj. 17. 06:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
59%
mi mindketten szüzek voltunk az első barátommal, 4-5 hónapja ismertük egymást, 3 hónapja voltunk együtt. de egyébként akkor csináld amikor akarod. valakik szex után jönnek össze, valakik hónapokat várnak és mindkettő teljesen normális. ne azon gondolkozz hogy a szüzességedet mikor kéne elveszteni, hanem hogy akarod e vele a szexet. ha még nem, akkor várj, de ne azért mert szüzesség ide vagy oda. szerintem
2021. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%
(31-es vagyok) egyébként mivel azt mondtad, hogy “engedd vagy ne” gondolom ő már nagyon akarja, és próbál rábeszélni. de ne hagyd magad!! ne azért csináld mert ő akarja, hanem mert te. ne is azért mert félsz hogy ha még nem szexeltek akkor elhagy. (aki ezért szakít az barom, nem ő kell neked)
2021. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
62%
Semmi estre ne feküdj le vele a közeljövőben! Te még tele vagy kétségekkel, kérdésekkel. Csak akkor vagy érett rá amikor már tudod hogy akarod! Védekezés, kotton, minden kigondolva! Te pettingezz, maszturbálj, de még ne szexelj! Hidd el nem késel le semmit.
2021. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy percet se várj ! Élő példa vagyok, hogy ha várnak, akkor tönkre megy mind a két ember élete.
2021. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!