Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire egyedi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire egyedi vagyok a vibrátorhasználatban?

Figyelt kérdés
Páromnak mondtam, hogy elégítsen ki a vibrimmel, erre elkezdte a csiklómon használni. Mondtam neki, hogy a hülyembe tegye be, erre teljesen meglepődött, hogy az eddigi barátnői inkább csak kívülről szerették használni. Más lányok tényleg nem szeretik a hüvelyükbe rakni önkielégítéskor vagy közös játékkor?

2021. máj. 17. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat, az én exem se dugta be soha. Ő is csak a csiklojat izgatta vele, ha masztizott mikor nem voltam ott.

De sex közben is néha néha elovettuky és akkor is csak a caiklojara.

2021. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normál vibri punciba való csiklóra meg csiklóvibrátor :)
2021. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak bedugom ahogy kéri,és ilyenkor keményen szereti de ésszel.
2021. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszoktam dugni a sima vibrit.
2021. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Úgy teszek és úgy elégítem ki a vibrivel is ahogyan kéri :)
2021. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Én csak a csiklómat izgatom vele. Nem "kényelmes" nekem a vibrátor ha bent van.
2021. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi nem kényelmes olyankor? Szerintem pont az a jó érzés, ha kitölt.
2021. máj. 17. 11:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

En se használom bent. Nekem valahogy nem jön be a formája, anyaga. Egy sima szilikonos puha farok formám van, de valahogy olyan nagyon mű éreztem van tőle. Lehet h lelki kötődés hiányzik, mert számomra messze nem olyan, mint egy igazi pasi farka. Akárhogy helyezem, nem áll így mint egy igazi farok. A pasim is próbált vele izgatni, de úgy se jött be. Hiába nagyobb mint a pasim farka, nekem nem jobb valahogy. Csiklora viszont nagyon jó izgatni. Ugy hamar elelvezek tőle és a pasimmal is van hogy oda teszem a csiklomhoz amíg a pasim bennem van. Akár több féle pózban is.

25

2021. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
hat en bedugom, mivel arra valo. azt nem ertem mondjuk, hogy aki nem szereti bedugni, az miert nem kifejezetten csiklora valo izgatot vesz? vagy wandot vagy akarmit. de persze nem tilos ‘alternativ’ modon hasznalni a vibrit, csak a csiklora vannak kifejezetten oda valo eszkozok is, felesleges kulso izgatasra punciba valo vibratort venni.
2021. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok. Én is punciba szántam elvileg, azt hittem tetszeni fog. Sajnos nem így alakult. Ezért ki nem dobom, meghagyom más alternatív módszernek. Én is tudom, h a vibri bentre való, csak nekem úgy nem jött be. Aki kimondottan csiklora akar, az valószínű h csikloizgatot is vesz majd :)
2021. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!