Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok bunkó mert ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok bunkó mert ezt gondolom:adott egy csúnya lány/nő aki valahogy tényleg nem kell senkinek,ugyancsak adott egy hasonló pasi mind ketten szüzek,mind a kettő vágyik a szexre ezért úgy gondolom hogy nekik össze kéne jönniük?

Figyelt kérdés

ha nem is házasságra gondolok

akkor csak szexelni

oké nem olyannal lennének aki bejön nekik de az érzések meg lennének,plusz a tapasztalat.


üdv egy ronda pasi(már én magam sem tudom hogy bunkó vagyok-e)


2021. máj. 17. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne összejönniük? Ez hülyeség. Előbb vagy utóbb találnak olyat, akinek megfelelnek. Amúgy tök relatív, hogy ki csúnya.
2021. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

így van mindenkinek más a szép de tegyük fel egy társaságban csak őket mondanák rondának


miért ne ha egyébként jól ki jönnek megértik egymást?

ha más nem szexelni


de lehet nagyon rosszul gondolkodom és igen jöhetnek hogy csak lyuknak nézem a nőket pedig nagyon nincs így. Inkább már csak kíváncsiságból kérdem,mert a szexet le tudom fizetősnél. Viszont az érzelmi része hiányzik. (arra gondoltam hogy mi van ha van valahol egy lány aki annyira vágyik szexre mint én csak nincs esélye mint nekem.)Mondjuk vannak pasikban is fizetősök szóval lehet így is.

2021. máj. 17. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, majd valaki kívülről elődönti, hogy ti szeressétek egymást.

De mi van, ha nem jönnek ki egymással?

2021. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem ők döntik el. de ha mind két félt csak vissza utasítják így gondoltam.

jah akkor bukta annak semmi értelme még a szex sem jöhet szóba ilyen esetben.

2021. máj. 17. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira lenne logikus ami nem illik a szerelmi-szexuális életbe. Hiszen mindenki olyat akar aki neki jó.
2021. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Azért az nem úgy működik, hogy két ronda ember meglátja egymást, aztán arra gondolnak, hogy nahát te pont annyira vagy ronda mint én, minket a sors is egymásnak teremtett, mert hát más tényezők nem is számítanak csak a rondasági szint két ember kapcsolatában.

Ennél értelmesebb dolgokon is gondolkodhatnál.

2021. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor vagyük csak a szexet ha más nem fizikai ingerek által valamilyen szinten jól éreznék magukat. az szinte lehetetlen hogy pl ha kinyalnak egy nőt közben mondja mit hogy nem esik jól vagy le...nak egy pasit nem esik jól

de ugyan így az aktus is jó még ha nem is tetszenek egy másnak.

nem igaz hogy nem akarna megfogni egy ronda nő egy péniszt vagy a pasi ne akarná .... nem folytatom már.

2021. máj. 17. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy képzeld el van olyan, hogy nem jó ha nyalnak. Egyszerűen azért mert rosszul csinálják, illetve ha nem kívánja a nő a partnerét, vagy nem vonzódik hozzá, akkor sem lesz jó. Mint ahogy nem mindenkinek ugyanaz jön be, valakit teljesen felizgat pl egy combfix, van akinél pedig semmilyen reakciót nem vált ki.

Neked még sokat kell tanulnod...

2021. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-van igazság abban amit mondsz. Akkor csak a pasik vagy csak én vagyok ilyen.
2021. máj. 17. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9

A pasik.

Ezért van az, hogy női prostik vannak, mert a férfiaknak nem fontos az érzelem a szexhez.

Férfi prosti nincs (nagyon kevés) mert a nőknek a testiség többről szól.

2021. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!