Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ! Évek elmúltával is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ! Évek elmúltával is ugyanúgy éreztek szexuális vonzalmat a párotok iránt, mint a legelején?

Figyelt kérdés

Sokkszor hallani, hogy a pasik képesek az érzelemmentes szexre, de én például tudom magamról, hogy ha nem gerjedek egy nőre, akkor nincs meg az a plusz, amitől a végén el tudok élvezni.

Sajnos ez a plusz viszont 2-3 év alatt elmúlik, hiába voltam a legelején őrülten szerelmes, annyira, hogy már a csókolózásnál is megjelent 1-2 csepp előváladék, az idő elteltével mégis gyakran kudarcos vége lesz számomra az együtlétnek.

Ti hogy vagytok ezzel, ha idővel már sablonosnak érzitek mindig ugyanazzal a szexet, nincs meg az a tűz mint elején, esetleg piszkálja a fantáziátokat a fiatal kolléganő, szomszéd stb ?


2021. máj. 17. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Simán elmúlik pár év után.
2021. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen.
2021. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezt a legtöbb komoly kapcsolatban lévő tudja kezelni. Főleg, ha egyébként jó a szex.

Aki nem tudja kezelni, az általában házas sem lesz soha... Max ha félrekúrogat mindenkivel, de annak úgy sok értelme nincs.

2021. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nyilván nem mint a legelején de kívánom és felizgat 8 év után is. Nincs gond az élvezéssel sem. Persze én is gondolok néha másra de nem szex közben.
2021. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az a fajta izgalom, ami a legelején van, hogy a másikkal csodálatosan izgalmas és újszerű minden, soha nem tér vissza. de azért sűrűn kívánom továbbra is. persze a tűzre is tenni kell, hogy lobogjon.

amúgy pedig másokat illet, hát időnként beindulok más nőkre, ez mindig is így volt, de soha sem tennék semmit.

2021. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igen, sőt még jobban mint régebben, és tényleg nagyon szeretem, de szexuális vonzalmat érzek más jó nő iránt is.
2021. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!