Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezettétek be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezettétek be az életetekbe az anált és mire kell oda figyelni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozom rajta hogy kiszeretném próbálni a párommal, nem is feltétlenül az anális szex érdekel hanem inkább a fenék nyalogatás/ujjazás amivel feldobhatnám amikor orálisan kényeztetem.


A probléma az hogy alapvetően nagyon zárkózott lány, szinte minden taszítja ami szokatlan vagy ismeretlen számára. Eszem ágában sincs ráerőszakolni bármit is, ellenben együtt vagyunk már egy ideje és ismerem már annyira hogy tudjam hogy az hogy valami újat ellenez közel sem jelenti azt hogy ne szeretné (persze ez utólag szokott kiderülni).


Szóval szerintetek hogyan tudnám egy kipróbálás erejére felvezetni a dolgot és mikre kell oda figyelnem higéniai meg egyéb szempontokból?


A tanácsok mellett a személyes történeteket is szívesen várom! :)



2021. máj. 17. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Betoltam a dákómat a nőstény popó lukába
2021. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Szexpartnerrel tudom élvezni ezt a fétisemet ! Kb ; majdnem 1 évig készítettem elő szinte pontról pontra haladva hogy élvezze !Most mar ő kéri hogy a popsiba is és élvezi is ami nagy szó hiszen minden nő elutasitja !
2021. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elosorban le kell ülni megbeszélni h te szeretnéd neki oralisan kenyesztetni a feneket

És ha engedi akkor szépen lássam lehet menni tovább ha meg attol is idegenkedik akkor véleményem szerint hagyni kellene

2021. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legkorrektebb ha megmondod neki hogy mit szólna ha nyalasnal megsimogatnad neki a popsijat is. Esetleg ott is belenyalnal neki.

Amugy esetleg nyalasnal csurgass oda extra sok nyalat, hogy folyón le a segglyukig. Szólj hogy "jaj de folyik itt minden" és odanyulsz elkenni a felesleges nyalat a popsijanal. És ha már ott az ujjad, nagyon finoman megpiszkalod az anuszat.

2021. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3


Ha nem tudnám róla hogy alapvetően mindent elutasít akkor tárgytalan volna a téma, de úgy vagyok vele hogy annyira sok dolognál fordult már elő hogy csak ki kellett próbálnia hogy elfelejtse a gátlásait, mi van ha itt is csak erről van szó?


Megpróbálhatok beszélni vele róla és nyilván ez lenne a természetes de valószínüleg zsigerből nemet mondana rá mint ahogy anno is tette.

2021. máj. 17. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo, hat te ismered az asszonykadat. Ez esetben ha finoman meglepetesbol odanyulsz neki ujjal kívülről, vagy mondjuk próbáld meg felhuzni a lábait nyalasnal (esetleg kutyapozban nyalasnal, vagy 69ben) belenyalni a popsiba neki. De ujjad semmi esetre se dugd be neki, csak max nyalas vagy simogatás. Kezdetnek az is elég lesz.
2021. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem erőltetsz semmit, csak sikosítós, olajos, nyálas ujjal simogatod a popóbejáratot, előbb-utóbb, élvezni fogja! Csak bírd ki nagyon sokáig hogy nem erőlködsz bejutni. Utána lehet frissen mosott popólukat nyalogatni, simizni, kicsit megpróbálni bejutni a záróizmon. Olykor nagyon nehéz, mert van akinek nagyon szoros. Az is használ, ha megisztok egy kis léleklazítót előtte!

Én addig játszottam ezeket, amíg egyszer már magától beleült fenékkel!

2021. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugy hogy r
2021. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugy hogy reszegen csinaltuk L
2021. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig minden lánynak hagytam, hogy magától kezdje el élvezni a popsis játékot. SOHA nem beszélgetve futottam neki.

Hanem, alapból a 69-et nagyon szeretem, igy ők is persze élvezték. Mindig csakis halálfinoman, nem rányomva a nyelvemet a csiklóra, inkább körbe körbe nyalogatva. Namármost ilyenkor először a popsi és a punci közötti kis felületet is sokszor um. cirógattam a nyelvemmel, egyre közelebb a popsihoz. És néha ott is köröztem a nyelvemmel, aztán vissza a puncihoz. Úgyis rájön a lány hogy : jéééé, ez milyen jooo :-) és hagyja.

Ezt 3-5 alkalommal eljátszod, majd ugyanigy puncit nyalva az ujjaddal is simogatod. Nem tolod be !!!. Ha jól figyelsz láthatod, hogy a popsija elkezd kicsit ki-be mozogni az ujjadnál :-). És ez igy szépen elkezd működni és mindennemű előzetes "programegyeztetés" nélkül rájön.


Ez valszeg a te esetedben különösképp működhet, ha mindig utólag kiderül nála, hogy amit elutasított, az milyen jó.


Sok boldog sikert.

Vénróka

2021. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!