Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők, volt már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, volt már hogy életetekben egyszer éreztetek nő iránt hasonlót mint férfi iránt? Ha igen hogy fogadtátok hogy kiváltott valamit egy nő?

Figyelt kérdés

Minden témához kapcsolódó kifejtést szívesen fogadok. Nő vagyok és bizonyos okból érdekely hogy fordult-e már elő ilyen valakivel és mi váltotta ki, mi volt amit a másik nő tett és beleszerettél/vonzódtál hozzá?


Szexuális vonzalomnál több érzelemre gondolok. Amikor hasonlóan éreztél a nő felé mint a férfiak iránt szoktál, pedig csak férfiakhoz vonzódsz/vonzódtál korábban.


Hosszabb leírást is olvasnék! Szóval írhattok! Sokat segítene.



2020. dec. 29. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de akkor ezek szerint biszexuális lennék. A szexuális irányzat egy tág fogalom kár lenne besorolnom magam bármelyikhez.
2020. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem valahogy a nők alapból előbb megtetszenek, izgatóbbnak tartom őket, mint a férfiakat. Ergo előbb észreveszek egy számomra vonzó nőt, mint férfit.

És igen, volt, hogy éreztem valamit egy másik nő iránt, de szexuálisan nem tudnék velük mit kezdeni :)

2020. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyen, bár egy hármast úgy h 2N1F szívesen kipróbálnék.

Akkor lehet h bi lennék?

2020. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Benne van a kérdésedben a válasz: hetero. A heterok nem fognak a saját nemük érezni se szexuális, se másmilyen olyan érzelmet, mint az ellenkező nem iránt. Aki igen, az biszexuális, esetleg nem tudatosult még benne, vagy nem meri magának sem bevallani.
2020. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szexuálisan nem, viszont szeretet szinten megvolt ez az érzés.

Együtt laktam egy csajjal és nagyon sok időt töltöttünk együtt, igazán közel kerültünk.

Ha volt neki pasija, a pasijára nem voltam ,,féltékeny", az nem zavart, ha elmentek, de bevallom, ha másik csajjal mentek vásárolni vagy szimplán bármi programra, én féltékeny voltam. Nem tudom ezt megmagyarázni, egyfajta féltés volt bennem iránta.

2020. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elvileg előfordulhat. Hogy senki más azonos nemű sem előtte sem utána nem érdekli, csak az az egy
2020. dec. 29. 12:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A #4-esnek tökéletesen igaza van, ha ez felmerül benned (mindegy hogy egy adott személyhez kapcsolhatóan vagy többször már) akkor nem hetero hanem biszex vagy. Most csak egy személy - de majd fel fog merülni más irányába is később mert úgymond affin vagy rá. Fogadd el saját magad, ha harcolsz önmagaddal akkor sosem leszel boldog.
2020. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre hogy az eszem egész nap azon a nőn forog. Utána már szexuális fantáziáim is voltak vele. Nem egy ilyen nő volt...
2020. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5-ös. Ez a szeretet.Ha azt vesszük ez már lehet spirituális beállítottságú is.

Gondoljatok bele.. éreztek valamit iránta,de nemtudjátok hogy mit, én innen tovább vinném a gondolatot valami más irányba,nem feltétlen a biszexuális beállitottsághoz.

2020. dec. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Tanuld meg hogy akkor az nem heteró.

Érted ???

2021. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!