Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki részt vett már itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki részt vett már itt spermanyalásos cuckoldban?

Figyelt kérdés
miután beleélveztek a lányba utána kinyalni ugy ertem:)

2021. máj. 17. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olyan már volt hogy megdugtam a nőt ráélveztem (mert a pasija ezt kérte) és utána az lenyalta róla. Bár utóbbi mozzanat már nem érdekelt, otthagytam őket - utána már (ha nem keni be, nem akarok spermadonor lenni) azt csinál vele amit akar, nekem már nem kell a cuccos 😂
2021. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen 24/F
2021. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt hogy egy frissen teleélvezett csajba belenyaltam. mert amúgy a lány tisztán nagyon finom volt :D
2021. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Cuckoldos vagyok, de sosem vonzott hogy kinyaljam a spermát a nőmből, az ott jó helyen van benne. :D Pont ez az izgalmas benne, hogy nem szabadítom meg tőle, meg valahogy nekem nem esne jól kinyalni, se lenyalni.
2021. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi rendszeresen csináljuk.
2021. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bolcs_Elek ***** válasza:
46%

Engem izgat, ha egy szub/balfasz ficko nojet/feleseget megdughatom a szeme lattara.

Ha van ilyen par, vagy holgy akinek tetszene, irjon nyugodtan.

2021. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 akinek a nőjét dugják az csak sub/balfasz lehet?


Én egyik sem voltam sose, de izgatott a látvány ahogy beleélvez egy idegen a csajomba, amikor épp volt, és benne volt ilyenekben.

2021. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: Egyetértek 7-essel. Én se sub nem vagyok, se balfasz, sőt párommal szemben egy beleélvezős cuckold után jóval dominánsabb vagyok, mint előtte. Durván megadom neki, amire vágyik. Ezzel meg éreztetem, hogy kié valójában. Még csak kis méretem sincs.
2021. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bolcs_Elek ***** válasza:
64%

Nos, a cuckold igazabol egy bdsm kategoria.

Adott egy par, ahol a ferfi szub,, akit a parja azzal alazza, hogy masokkal szexel, a szeme lattara, vagy annak tudtaval. Ez a rovid definicio.


Minden tovabbi tobbes szex, ahol a bdsm, az alazas nincs jelen, az minden is lehet de nem cuckold

2021. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de a lány a hátán fekve maradt, a cucc pedig mélyen bent.Izzadtság szagú volt, spermát nem éreztem.
2021. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!