Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért röhögött ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért röhögött ki?

Figyelt kérdés
Egy hete kavargatok egy csajjal, és most oda került volna a helyzet, hogy lefeküdjünk. De nagyon nem éreztem rajta, hogy élvezi amit csinálok, full megjátszottnak tűnt az egész. Ráadásul egyszer mikor elkezdtem szopkodni/szívni a melleit, akkor kiröhögött. Akkor nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, de így visszagondolva elég gáz. El is ment a kedvem az egész nőtől... Miért nem mondja meg ha szarul csinálom? Amúgy ő akar még ez után is találkozni, de nekem nem sok kedvem van hozzá ezek után.

2021. máj. 19. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy zavarban volt/pajkosan nevetett csak? Lanykent nem igazan akarnek utana kovetkezo talit, ha valami nevetsegeset tettel volna
2021. máj. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar még találkozni, akkor menj bele, majd idővek kiderül, hogy mi volt a problémája, lehet, hogy csak zavarban volt vagy egyszerűen nem élvezi a melleivel való foglalkozást. Van ilyen. Egyszer buliban összekeveredtem egy csajjal, nem volt valami szép az arca, a mellei se voltak világbajnokok. De látszott rajta, hogy Felvittem egy haverom lakására, ott elkezdtem simogatni a melleit. Erre benyögött valami olyat, hogy "ez neked most jól esik vagy mi?" látszot rajta, hogy a melleivel való foglalkozás neki semmit se jelent, sőt zavarja. Ott ment el a kedvem az egésztől, mondtam neki, hogy most hazamehet. Lelombozó volt. Amúgy szerintem ha a kezébe adom a farkam, akkor simán kiveri nekem vagy le is szopja. De egy lány, aki ennyire nem élvezi, számomra kiábrándító.
2021. máj. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak csiklandós volt neki és azért nevetett?
2021. máj. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is néha elnevetjük magunkat ha valami olyasmi van. Nincs ebben semmi különös.
2021. máj. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, van aki csiklandozasnak erzi, van, akit felizgat. Ilyen az én párom is. Még az orált is elröhögi, hs úgy érzi.
2021. máj. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 StevenUp ***** válasza:
57%

Nekem is volt olyan nőm aki mindig röhögött amikor a füleit buzeráltam a fogaimmal szex közben...


Lehet hogy neki az egy csikisebb pontja...

De mi lenne ha megkérdeznéd tőle?

Mert így olyan szagú a dolog hogy te továbbra is szívesen d*gnád öt csak idejöttél pár semmitmondó válaszért hogy kenegessük az önbizalmad.

Mert ha komolyan zavarna a dolog téged, akkor tőle kérdezted volna amivel megkockáztattad volna hogy olyat mond aminek te nem örülsz...


Szóval szerény véleményem szerint őt kérdezd mert mi itt tőletek sok kilométerre valójában k*vára semmi fogalmunk nincs arról hogy abban a pillanatban mire gondolt az a szerencsétlen nő

2021. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Béna vagy az ágyban. Ennyi.
2021. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha akar veled találkozni, akkor találkozz vele. Ez jó jel. Az, hogy mi történt akkor, miért nevetett, majd kiderül később. Ne rágódj ezen.

Ha már a melleit engedi, akkor akarja, a megjátszottságnak lehrt az az oka, hogy meg akar felelni, vagy tényleg nem élvezi a szexet, de meg akar felelni neked.

2021. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nőknek nem ritkán nagyon csikland a mellbimbója, nem biztos hogy kinevetett.
2021. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Kínjában röhögött mert annyira nem ment neked a dolog.
2021. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!