Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz ez, azt olvastam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez, azt olvastam hogy egy férfinál a magasság a legfontosabb tulajdonság ismerkedéskor, de az élet több részén is előny?

Figyelt kérdés
Én átlagnál kb 10 centivel vagyok magasabb, de nem sok előnyöm volt ebből eddig, főleg a lányoknál.
2021. máj. 19. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég fontos a magasság, de sok minden más is számít. Ha ápolt, igényes egy férfi, és magas is, akkor kinézetre vonzóbb, mint a hasonló, de alacsonyabb pasik.
2021. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan szeretem, ha nálam magasabb a pasi, mert fel lehet rá nézni, nálam alacsonyabb férfival nem is kezdenék. :) 164 cm
2021. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem a magasság a legfontosabb ismerkedéskor. Nyilván előny ha valaki magas mert vonzó, de ez önmagában kevés.
2021. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem jól olvastad öcsi. A farok méret fontosabb...
2021. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

A farkad mérete látszik első benyomásként?

Vagy az intelligenciád, vagy a személyiséged?

Csak mert magas vagy attól nem lesz csajod, viszont ahhoz kell, hogy egyáltalán figyelembe vegyenek.

Előnnyel indulsz, nem hátránnyal.

2021. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő kedveli, ha a férfi magasabb nála. Szóval nem kell feltétlen a többi férfihoz képest magasabbnak lenned, elég ha az adott csajnál vagy magasabb.

Persze egy 185-190es férfinak "daliásabb" megjelenést ad a magassága, de persze ehhez az is kell, hogy ne legyen görbe a tartása, esetleg az sem árt, ha nem ropi testalkatú. De az izomzat már nője válogatja.


De akármennyire is elmondható ez általánosságban, a gyakorlatban ez nem feltétlen lesz érezhető. Egyrészt, ha neked az 153 centis lánykák tetszenek, náluk már gyakran hátrány a 30 centis különbség.

És az életben nincs cheat kód, ami egyértelmű és mindenképpeni előnyt adna.


Szóval örülj, hogy magas vagy, mindenképp jobb mint 160 centisnek lenni, de ne hidd, hogy ettől még az öledbe hullik a világ.

2021. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Igaz, igen. 10 centivel magasabb vagy az átlagnál. Ez hatalmas előny párkeresésnél. Ha 10 centivel alacsonyabb lennél, mint az átlag, az meg akkora hátrány lenne, amit kompenzálni se tudnál mivel (kivéve sok pénzzel, de ott a pénzedért lenne veled a nő).
2021. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas férfiként úgy tapasztalom, hogy hatalmas előny a magasságom, főleg az első benyomásnál. Mindenféle szempontból előny, de most szigorúan a csajokról beszélek, volt már több eset is, hogy szóvá is tették. Persze én is alapból magasabb csajokat vadászok, akik örülnek neki, hogy magassarkúban is alacsonyabbak nálam kicsivel.
2021. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!