Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt olyan eset,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan eset,hogy a kilövellő sperma a torkotokra szaladt és öklendeztetek vagy esetleg okádtatok is?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem de sikerült visszafogni
2021. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Oklendezes volt
2021. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Olyan volt, hogy a torkomba ment, de nem volt hányás vagy hasonló
2021. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Köhögés volt csak
2021. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk volt egyszer ilyen. Valahogy olyan hirtelenebbul és nem várva jobb a cucc, a csajom meg épp nem volt rá felkeszulve, és épp melytorkozott, ugy hogy közvetlen a torkara és a nyelőcsőbe lőttem neki. De azt mondta hogy az ment a leugutba mindenhova 😂 nem tudta igazából kikopni se mert már lent volt :D kicsit fuldoklott szegény, meg felhorogte, de nem volt semmi hányás, meg oklendezes. Utana jót nevettünk rajta szerencsére.
2021. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon mélyre tolta a srác, és úgy ment el, akkor köhögés volt tőle.
2021. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányás nem, öklendezés, köhögés volt, ez van ha rossz ütemben veszed a levegőt :)
2021. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Öklendezés volt, meg egyszerűen olyan az íze ami nekem nagyon nem jön be, egyszer sikerült lenyelni de vissza is jött majdnem, szóval szájba nem szoktam engedni. Illetve volt egy incidens amikor egy kóbor szőrszál konkrétan ráragadt a torkomra és elhánytam magam párom előtt térdelve... Szerencsére a zuhanyzóban voltunk de akkor is...
2021. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan, hogy eleg kihasznalhato allapotban voltam (tinedzserkor, de nem hianyzik) es egy srac nagyon megkurta a torkom, azutan hanytam.
2021. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer-kétszer, de inkább torkozáskor
2021. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!