Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van negatív hatása a péniszméregetésnek?

Figyelt kérdés

Belezavarhat ez egy fiatal önképébe?

Vagy mondjuk ez a shower/grower (hús/vér) dolog befolyásolhatja az önmegítélést?

Mi a fontosabb a hossz, vagy a vastagság (csajok nektek mi okoz inkább vágyat)?

+kíváncsiságból kinek mekkora? Illetve milyen?


Illetve a Nők a mellméret akár popsiméret méltó arra, hogy zavarja a testképeteket?


Üdvözlettel,

DokiF



2021. máj. 19. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nőként azt tudom mondani, hogy a mellméregetés engem nagyon rosszul érintett már elég korán. Testképzavarom van, és férfiak előtt nem merem mutogatni a melleimet, mert azt gondolom, hogy minden férfinak a nagy mell kell.

Szerintem a fiúk és férfiak esetében is elég sok negatív hatása lehet ennek, főleg a testkép megítélésében. Csomó olyan gátlást tud ez generálni, ami miatt például a szexuális együttlétet is meg tudja keseríteni (pl. nem áll fel a fiúnak, mert rágörcsöl a méreteire).

2021. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1. Véletlen a félig hasznosra mentem, pedig nagyon egyetértek veled.


Én személyszerint pont imádom a Párom testében, hogy nincsenek hatalmas mellei.

Illetve a testkép zavar mint olyan nálam is jellemző volt, egészen, míg össze nem jöttem a Párommal.

Üdv.

2021. máj. 19. 20:14
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem van negatív hatása. Önbizalmat rombolja, ha mondjuk valamiből kisebb, vagy akár nagyobb van.
2021. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas negatív hatása van szerintem, ha magamból indulok ki. Rengeteg komplexust, kisebbségi érzést kelt az emberben, pláne ha átlag alatt van, közben meg ezer meg ezer sokkal fontosabb és becsülendőbb dolog van, mégis aki egy jókora lőccsel éli a mindennapjait, lehet akármekkora kretén, mindig ott van az, hogy legalább nagy a farka. Nekem nem egy kisfarkú barátom igencsak depresszív jellem, nincs kimondva, hogy emiatt, de azért elég erőteljes a sejtésem, hogy igencsak jelentős a kapcsolat.
2021. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos, nem teljesen kiforrott személyiségű, vagy nagyon tapasztalatlan tiniket zavarhatja még átlagméret esetén is. Ahogy a nagyon mikropéniszűeket is. Férfiakat NEM zavarja és nem is méregetik, sem hosszra, sem vastagságra.
2021. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy rombolja az önbizalmat, mert lehet mondjuk 15 centi elég lenne a barátnődnek de te meg azon kattogsz hogy de másnak meg 21 centi hát mi az már a tiedhez képest. Főleg hogy ha összehasonlítgatsz, általában a te legrosszabb tulajdonságaidat méred az ő legjobbjához. Mert persze, lehet 21 centis a farka ha mellé mondjuk vékonyabb mint a tied, meg nem is tudja használni csak méhszájon szurkálni minden szerencsétlent aki ágyba kerül vele.

Lányoknál a mellméret is hasonló egyébként, a popsi talán annyira nem mert edzéssel a legtöbb ember tud magának csinállni szóval ott nincs meg a testképzavarral járó "csúnya és még nem is tudok ellene tenni" effektus, de az világított rá a legjobban hogy mennyire máshogy nézzük magunkat mikor legjobb barátnőmmel olyan igazi érzelgős csajos estén mikor feljött a ki mit nem szeret magán téma, rájöttünk hogy jó ideje EGYMÁS melleire irigykedünk, jót nevettünk a dolgon és rájöttünk hogy tényleg hülyeség volt emiatt rosszul érezni magunkat.

2021. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne negatív hatása? Teljesen normális, hogy alap dolgokkal tisztában legyél a testeddel kapcsolatban. Ennyi erővel a magasságot meg a testtömeget se kéne mérni, nehogy valakit zavarjon, hogy csak 170 cm és nem 180.
2021. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem vérpénsizem van, ami kicsit zavar. Strandon nem szeretek pl zuhanyozni, inkább majd itthon. Vagy csak szimplán alsónadrágban sem érzem olyan jól magam mondjuk tesi előtt az öltözőben, mert nem húspéniszem van, és kicsinek látszik (állva nincs vele problémám). Tudom, más nem ezt nézegeti, és nyilván én sem máson, csak akkor is zavar
2021. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az is elég jól mutatja hogy milyen káros mikor itt vannak kérdések ahol (elvileg) 16-17 cm es mérettel rendelkező emberekben felmerül hogy ez túl kis méret lehet. Ami konkrétan abszurd. Ez világ szinten a legnagyobb átlagmérettel rendelkező afrikai országok értéke.


Azt is szokták mondani hogy a világszintű átlag olyan 13 14 cm aminél Magyarországon valamivel nagyobb olyan 15 16 na de...


Abba is gondoljunk bele hogy ezek bemondásra történtek és marhára nem mérték le több millió magyar férfi merev pömpölőjét:D Szerintem itthon különösen hajlamosak arra hogy 1 2 centivel nagyobbat mondjanak vagy szimplán rosszul mérték le hogy minél nagyobbnak tűnjön.


Az is rossz hogy amikor tényleg nagy mérettel rendelkezők gondolják hogy az átlagosak kicsik. Emlékszem jó pár éve egy haverom is felhozata hogy neki 19 viszont egy ismerőse azt mondta hogy neki 16 és hogy hát az bizony már kicsi szerinte. Mintha F kosaras mellű nők azzal jönnének hogy a D kosaras mell kicsi holott az is átlag feletti

2021. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 16 cm alatti mérete van az adott személynek akkor igen.
2021. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!