Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és fiúk, van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk, van olyan akit kifejezetten izgat, hogy megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem szép dolog, de vannak akiket izgat a lebukás veszélye, a kockázat, és nem is önmagában a szex ami érdekes, hanem hogy az egészet extra titokban és óvatosan kell csinálni...

Csak őszintén!


N 27



2021. máj. 20. 14:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Igen, többek közt ennek a gondolata is izgat. A bújkálás, a titok,amit őrzök. Okosan nem bukik le az ember! ;)

De nem ez a legfontosabb, nálam sokkal inkább előtérben van az, amikor tudom, hogy ekkor és ekkor találkozunk, és az idő, ahogy közeledik, illetve maga a szex.

2021. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#8 Dettó, szoktam álmodni olyanokat hogy más emberekkel szexelek és vagy néha közben, vagy felébredés után belém hasít a bűntudat, de úgy vagyok vele hogy ha valahol legalább az álmaimban legyen már szabad, ott valójában meg se történt, szóval ennyi örömöm hadd legyen már ha az agyam úgy dönt hogy most ilyet álmodunk :D
2021. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

12, igen, azért az álmokért én sem vonnám magam felelősségre:D


Attyaég, azért az milyen kemény már, hogy az hoz izgalomba, hogy bújkálsz a saját párod elől... Mennyire kell már "ellenfél"nek tekinteni azt, akinek hűséget fogadtál:S

2021. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#13 egyetértek és ezt mondom úgy mint aki már megcsalta a párját. Hülye tini voltam de konkrétan nemhogy semmi izgató nem volt benne, a mai napig görcsbe rándul a gyomrom és rám jön a szédüléses rosszullét ha eszembe jut. Egy ideig titkoltam aztán egyszercsak annyira elkezdett mardosni a bűntudat (tényleg azt fontolgattam inkább kisétálok a hóba megfagyni) hogy sírva felhívtam és elmondtam de a mai napig előjön néha az érzés és a "nem érdemelsz semmi jót az életben mert egy rohadék vagy" feeling, szóval tényleg nem tudom megérteni mi a szexi ebben, fogod az embert akinek elvileg a legfontosabbnak kéne lennie, aki vakon bízik benned és jól kihasználod ezt a bizalmat a háta mögött, szerintem előbb tudnám megbocsájtani magamnak ha kinyírtam és elástam volna valakit.
2021. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Baromi undorító hozzá állás, nem értem az ilyennek minek párkapcsolat...
2021. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egyesek gondolkodása...de talán aki így gondolkodik jó esetben a párja is így gondolkodik.És akkor egyik fél sem adósa a másiknak!
2021. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

#16-nak


“de talán aki így gondolkodik jó esetben a párja is így gondolkodik.És akkor egyik fél sem adósa a másiknak!„


Ha mind a két fél így gondolkodna, ami az esetek egy részében nem így van, akkor azt meg is tudnák beszélni, és onnét már nyitott kapcsolatként lehetne definiálni a dolgot.

2021. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 rihe ***** válasza:

mah dudes

a kérdés az volt hogy kit izgat, ha megcsalják, nem hogy kit izgat ha megcsalja a párjátxd


mondjuk a leírás is ellentmond a kérdésnekxd

2021. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
9es,téged érdekel ez a varázs? Kit csalnal meg... Férj vagy feleség?
2021. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat hogy cuckold kapcsolatban vagyok a barátnőmmel.
2021. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!