Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és fiúk, van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk, van olyan akit kifejezetten izgat, hogy megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem szép dolog, de vannak akiket izgat a lebukás veszélye, a kockázat, és nem is önmagában a szex ami érdekes, hanem hogy az egészet extra titokban és óvatosan kell csinálni...

Csak őszintén!


N 27



2021. máj. 20. 14:28
1 2 3
 21/22 Chac Xib Chaac ***** válasza:
28%

Serintem izgalmas dolog egy "idegennel" - készülődés, flörtölés, randi és egy titkos légyott egy kis motelban, vagy más eldugott helyen.


Nyilván kell egy olyan kapcsolat, ami ezt "elviseli" - azaz vagy előre tisztázottak ezek a kérdések, vagy együtt kalandozik a páros... Szerintem a legcélravezetőbb, ha előre egyezteti a pár az alaőszabályt, pl. haza nem viszünk senkit, egy személy nem lehet állandó partner, és ne legyen életcél a trófeagyűjtés sem. Ugyanakkor, ha elkap a vágy és örömét leli benne, akkor egyszeri alkalommal legyen meg az élvezet. Ez még a kapcsolatot is feldobhatja; Ha együtt járnak swinger klubba, akkor pedig evidens, hogy tud róla amásik, sőt jó esetben részese is.

2021. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Kevin_Wendell_Crumb ***** válasza:
51%

Nos ha sikerül okosba megoldani a szexet egy másik Nővel, sztem minden pasi de én biztos, hogy egy irdatlan nagy kannak érzem magam! Annyira feltölt, magabiztossá tesz, hogy komolyan mondom, még otthon is 100x jobb a szex és minden!

Egy vissza igazolás arról, hogy még jó pasi vagy, hogy még tudsz hódítani, ki tudsz elégíteni más nőt is, és még sorolhatnam azt a sok tényezőt, amitől én férfinak, alfának ha jobban tetszik így, érzem magam.

És azt is érdemes tudni, hogy ezek mögött semmi érzelem nincs.. Csak is a vágyak csillapítása. Ugyanis én a páromat szeretem, szerelmesen, és eszem ágában nincs másra cserélni. A szex is jó otthon még így 6-7 év után is... És ez nem csak duma, ezt Így el lehet hinni.

Sok, pontosabban a legtöbb pasi nem ismeri ezt így fel... Vagy küzd ellene, és a nagy nyomás miatt szar lesz az élete és a párkapcsolata is, vagy barom mód csinálja, lebukik és kuka minden.

Ehhez azért IQ és EQ is kell, nem kevés!

Ahj, mennyit tudnék erről a témáról beszélni :)

De a lényeg, hogy az új iránti Vágy, ami pl engem hajt...

Egy ősi ösztön, ami egyesekben alig él, de másokban egyszerűen tombol... Amit nem lehet legyozni!

És ne hiddjetek azt, hogy ennek én örülök.... Nem, nagyon nem!

Ez egy büntetés, hiszen egy eleten át ezt a keresztet cipelem!

És így 30 évesen már nagyon jó... És most már irigylem azokat a barátaimat, akik még rá sem néznek egy fullos nőre, mert nem érdekli őket... Eskü, bár ilyen lehetnék :/ :(

De sajnos nem, így ezzel kellett megtanulni együtt élni!


Egyszerűen mint egy drog, amit ha megvonnak, rettentő szarul érzem magam, és szenvedek...

Az én drogom az új ízű, új illatú, új tapintásu puncika, az új markolhato popsi... Awh... Nah ennyi :)


És ha folytatád a dumcsit, és ráadásul puncid van, írj provatban! :)


Sportos, izmos, 188 cm magas 30as srác :)

2021. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!