Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért maszturbál mellettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maszturbál mellettem a párom? Mit tegyek ha zavar? 21/L

Figyelt kérdés

Mikor azt hiszi alszom, általában korán reggel, vagy este, önkielégítést végez. Elég gyakran. Hozzáteszem, nekem nagyobb a szexuális igényem, az ingerküszöböm is, de el tud juttatni az orgazmusig. Tehát mennyiséggel, minőséggel úgy gondolom nincs probléma, sőt, néha ő sokallja az én igényemet. De akkor mi a feneert maszturbál ahelyett, hogy "felkeltene". Merthogy nem mondtam még neki, hogy erről tudok, 3 hónapja vagyunk együtt. Általában mikor találkozunk egy héten kb 3-szor, akkor napi 2-3 alkalommal szexelunk. Most akkor én lennék kevés? Vagy ha velem sokallja akkor a maszturbacio meg miért nem sok neki? En ilyenkor baromi kellemetlenül érzem magam, úgy érzem nekem nem is kéne ott lennem.

Ebben kozrejatszhat gyerekkori trauma is, sokáig nem volt szobám, kb 9 éves koromig szüleimmel aludtam, és mikor szexeltek már tudtam hogy mi a dorges, alvást szinleltem, mert tudtam hogy nem rám tartozik. Viszont itthon ez tabu téma.

Vannak önértékelési problémáim is, azért mert kicsik a melleim. Megkérdezte tőlem barátom, hogy nem lesznek e nagyobbak már a melleim. Azt válaszoltam, hogy nem valószínű, aztán jött a nekem így vagy tökéletes duma, blabla. Emiatt mindig rosszul éreztem magam, de szexre nem vetitem ki, nem beszélek róla, nem sajnaltatom magam, mert ezzel nem tudok mit tenni. Az alakom nem rossz,keskeny a derekam, széles a csípőm,fenekem is van, de nem érzem magam elég jónak a kis melleim miatt.

A dominancia nagyon jellemző rám, de atengedni is nagyon szeretem az irányítást. Tiszta szívvel szeretem, megadanék neki bármit, és mégsem érzem magam elégnek. Nem értem hogy velem van a baj, vagy vele? De mikor önkielégítést végez szívem szerint felpattannek, és megkerdeznem tőle, hogy akkor minek vagyok itt? Miért nem költesz fel és logatod be nekem? Valaki segítsen, velem is biztos hogy van baj, de úgy érzem vele is. Így, hogy tudja mindent megadnek neki. Nem vagyok prűd, még csak azt sem lehet mondani hogy nem nyílhat meg előttem...



2021. máj. 20. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami hiányzik azt kommunikációnak nevezik!

Beszélj vele!

2021. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban csak annyi. Beszéljétek meg, még nem ismer téged, 3 hónap kevés erre. Nem tudhatja mit akarsz ha nem mondod.
2021. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az #1-essel itt nem az a "probléma" hogy kiveri időnként a pasid, hanem az egymás melletti elbeszélés. Nem nyíltok meg egymásnak. Megjegyzem, egy hiper-szuper kapcsolatban s van amikor az ember időnként kiveri, na és? Azért zavar mert önértékelési problémáid vannak, birtokolni akarsz.

Amúgy tudod mi a szexuális élet három leggyakoribb problémája a párok között? Nincs meg a megfelelő mennyiség, a másik hogy nincs meg a megfelelő minőség... Bármelyik hiányzik elkezd másra ácsingózni az ember, s jön a harmadik probléma: hogy megvan mindkettő csak akkor azt már mással éli meg.

2021. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elöttem is írták, a kölcsönös őszinteség, a beszélgetés sokat javíthatna ezen a dolgon! Mert ha már egyszer dugtok akkor beszélgetni tudjatok róla!
2021. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nem kéne ennyire a szívedre vedd, mert látszik az írásodon, hogy nagyon bánt. Nálunk férfiaknál ez a gyors kiverés sokszor csak kényszertevékenység, feszültséglevezetés, nem azért van, mert nem szeret.
2021. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kiverésnek nincs köze ahhoz, hogy szeret-e vagy sem. Este valószínűleg azért teszi, hogy levezessen valami feszültséget, aztán szépen elaludjon, reggel pedig eleve merevek vagyunk, ha nem uralkodunk magunkon, a tevékenység adja magát, és máris szebben indul a nap. És az, hogy ilyenkor nem veled szexel, hanem inkább kiveri, szerintem azért van, mert kevesebb macerával jár. Őszintén: szex közben mozogni kell, kitartónak lenni, meg minden, utána jól elfáradsz, megizzadsz, és tiszta lucsok vagy, el kell menni zuhanyozni. Na már most kiverni egyszerűbb, ha csak egy kis levezetésre vágyik az ember. De még egyszer: ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, vagy nem kívánna, egyszerűen csak férfiból van. :)
2021. máj. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva lenne az éjszaka közepén felkelteni a barátnőmet hogy dugjunk, szerintem ezt nem sokan mernék megtenni.
2021. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7: Ha másnap nincs munka, akkor én nem szoktam bánni :)


19L

2021. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fökapitany ***** válasza:
Ez pusztán arról szól,hogy kell neki még egy löket,de nem akar a szexel "vacakolni". Legközelebb mikor "rajta kapod" fordulj felé és kérdezd meg,hogy nem lenne e jobb,ha te vernéd ki neki vagy lecummantanád? Ja és tudasoítsd benne,hogy nem vársz cserébe semmit. Ha erre nem vagy képes,akkor jobb ha inkább "alszol",mert csak kellemetlen szitu alakul ki.
2021. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fökapitany ***** válasza:
Tudatosítsd benne ...
2021. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!