Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha muszáj lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha muszáj lenne választanotok, melyik nővel lennétek hosszútávú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 01:20
A kérdező szavazást indított:
Azzal, aki a három testnyílása közül csak a punciját engedi dugni (ettől függetlenül nem feltétlenül unalmas és egyhangú vele a szex).
Azzal, aki a három testnyílása közül csak a punciját NEM engedi dugni (tehát anális és orális szex mehet minden mennyiségben).
91 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy pu_ncitlan?
2021. máj. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A punci nélküli is minden nap boldogít majd minket a kérdéseivel.
2021. máj. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen hülye kérdést. Nincs ilyen csaj.
2021. máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Milyen csaj nincs?
2021. máj. 21. 06:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok szavazni, mert nem tudom a kettő közül melyik az, aki hozzám illene, tehát aki kielégítene a felsoroltak mellett kézzel és lábbal is, esetleg mellekkel? Én inkább petting párti vagyok, mintsem csak a klasszikus dugás, orál, vagy anál (utóbbinak amúgy sem vagyok híve). Ha teszem fel az, aki a punciját engedné csak, de az általam felvázolt dolgoktól nem undorodna, akkor simán őt választanám, mert vele mégis lehetne normálisan is szeretkezni. Orál nélkül simán megvagyok (mármint kapni nem igénylem, de ha adni sem adhatom, na az baj), anál meg teljesen felejtős.
2021. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Én egy harmadikra szavazok!


Punci, orál van ! Popo tabu!

F

2021. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne választanom 2 extrém esetbol? Keresek más not, akivel van klasszikus sex, és oda-vissza tudjuk egymást szájjal kényeztetni. Az anál nálam meg semennyire nem elvárás.
2021. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a 2. lány nagyon tetszene, akivel anál és orál menne.
2021. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
ha muszály lenne akkor az 1.
2021. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
A második alapvetően jobban hangzik. Már csak kapásból a változatosság miatt is, hiszen kétféle módon is tudnánk csinálni: szájba, illetve a fenekébe. Viszont az, hogy punciba egyáltalán nem megy, azt jelenti, hogy akkor gyereke sem lehet?...
2021. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!