Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már olyan buliban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan buliban, kiránduláson, stb. hogy nagyon szexeltetek volna az egyik csajjal, de végül másik pasival ment szexelni?

Figyelt kérdés

Hogy történt a dolog?

Mit csinált a másik pasival?

Honnan tudjátok, hogy miket csináltak?

Hogy esett ez nektek?


2021. máj. 22. 21:54
 1/3 alonelyman ***** válasza:
naná
2021. máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. az összes osztálykirándulás az életemben így nézett ki. Kellettem is én akkor bárkinek :d
2021. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy volt egy bomba csaj aki szakított a pasijával, minden pénteken egy buliba jártunk, ahol összejöttem vele, mindig hazavittem és egy helyen megálltunk a kocsival és ott mindig megdugtam.

Sokadik péntek után, a buli végén oda jött a barátnője és mondta, hogy a csaj elment a régi barátjával (buli közben nem nagyon foglalkoztam vele, mert a haverokkal szórakoztam, csak a végén találkoztunk legtöbbször), elmentem arra amerre mi is megálltunk dugni, hát ők is ott voltak, és a srác dugta a csajt úgy, hogy nyitva volt a kocsi ajtó és szinte mindent meglehetett látni.

2021. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!