Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek össze tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze tudnék házasodni ezzel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rx7d-ZBHPEs

Nem tudom, unalmas az életem, ez elég nagy kihívás lenne. Valahogy a bizalmába férkőznék, lenne gyűrű esküvő (videóban ezeket mondja ez kell neki a szexhez) meg minden amit akar, megdugnám aztán elválnék. Persze hiába "szűz" még, ahogy bevallja volt azért már szipiszopi nyalifali, persze bánja is meg minden. Hát nagyon sajnálom én is, olyan tiszta lelkűnek tűnik szegényke.


2021. máj. 23. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú haver neked is fura ízlésed van ha ezt a csajt akarod feleségül venni 😂 Csinos lenne, de az ilyen affektálós, magát mórikáló, stílust kell némi idegzet elviselni. Nem néztem végig 1 perc is elég volt, ezzel a stílussal a hitgyüliben vagy valamelyik szektában jó karriert futna be, el tudna sütni az aluljáróban vagy 50 szórólapot naponta mert jól néz ki 😂 Végül is már hatalmas tömeg, 8 ezer ember megnézte a videóját 😂
2021. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mibe kerül egy esküvő?

Drága buli lenne egy dugásért.

2021. máj. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
O.o Hát, pedig még nem is nézne ki rosszul, de jajj, elég fura.
2021. máj. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Randi: Gyónás, kézen fogva.


Jó, azt hiszem, hogy előbb gyengéd voltam.

2021. máj. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alonelyman ***** válasza:
68%
ez jó szőrös lehet, fujj fekete szőr mindenhol
2021. máj. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha ezt akár egy kicsit is komolyan gondolod akkor az életed nem szimplán unalmas, hanem szar és keserű.

Okos és jó ember nem akar kárörvendeni, főleg nem úgy hogy ő teremti elő más számára a negatív helyzetet.

Pszichiátert javaslok inkább.

De természetesen ha a manipuláció mesterévé válsz, jól nézel ki, és rendben van az élethelyzeted akkor össze tudsz.

2021. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!