Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cb6000-res erényöv tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cb6000-res erényöv tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire elviselhető hosszútávon?

Ruha alatt mennyire látszik? Először mennyi legyen a bezártság időtartama? Hogy hozzá tudjak szokni :)



2021. máj. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

rajtam 10 napig volt egyhuzamban, de napi 10-15 percre levette a párom

laza boxert vettem rá, hogy kisebb legyen a dudorodás

2021. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A műanyagok szerintem nagyon kényelmetlenek, nekem a bőrt is mindig becsípte. Én a fémeket szeretem, a ketreces kialakításúakat, sokkal kényelmesebb és jobb érzés hordani. Nadrág alatt én ilyen hordok, lefelé konyul, így nem látszik ki:

[link]


Szerintem ami nem konyul le, vagy nem kisebb még ennél is az látszani fog nadrág alatt. CB6000 is.

2021. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fökapitany ***** válasza:
100%
Cb6000 max arra jó,hogy kipróbálgasd mekkora alapgyűrű kell és bezárva mennyi hely marad a "ketrecben". Hosszú távra egyáltalán nem alkalmas,ne is nagyon próbáld. Ha megvan kb mekkora gyűrű és ketrec kell( ketrecnél lankadtan éppen csak elférjen),akkor ahoz mérten rendelj fémet( ne tömör legyen mert abban nem tud szellőzni). Aliexpress t javaslom. Rendelj egyszere 2-3 félét és akkor jó eséllyel megtalálod ami neked megfelelő.
2021. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fökapitany ***** válasza:
100%
Ja és lehetőleg ne olyat ami lakattal záródik,hanem belső"henger zárast",mert az sokkal kényelmesebb,nem látszik,nem zörög,stb
2021. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani mint a többiek. CB-6000s-el kezdtem én is, ez jó volt arra h kitapasztaljam a dolgokat, meg a méreteket. Habár mostmár biztos hogy aliexpresses másolatot vennék, mert sokkal olcsóbb.

Kezdetnek játszani, 1-2 napra esetleg egész jó a CB6000. Ha már folyamatosan fogod hordani, több hétig, akkor szinte biztos hogy lecseréled majd egy fém változatra, ami sokkal kényelmesebb, könnyebb tisztán tartani stb.


Először egyébként 1-2órát javaslok csak. Én így kezdtem. Aztán pár alkalom után már felvettem egész napra, reggeltől estig. Így hordtam 2 hétig. Persze közben párszor megpróbálkoztam az alvással de nem igazán tudtam aludni tőle. Végül 2 hét után elkezdtem az alváshoz szoktatni magam, bár párszor még levettem éjszaka. Először csak hétvégéken volt rajtam folyamatosan, aztán 4-5 nap egy héten. Kb 2 hónap után jutottam el odáig, hogy nonstop hordjam. 2 hónap után napközben már szinte teljesen megszoktam, és az alvás is egész tűrhető volt, csak ritkán ébredtem fel tőle. De addigra már megvettük a fém erényövet. Már másfél éve hordom és mostmár az alvás nem probléma, meg semmi egyéb se, teljesen hozzászoktam.

Az erényöv méretétől megpersze a saját méreteidtől is függ h ruha alatt mennyire látszik. Én azért mióta hordom, a szűk farmereket hanyagolom. Az enyém egy egész kis méretű fém ketrec, egy normál szabású gatyával nem látszik, tréning nadrággal meg egyáltalán nem.

2021. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!